Drukuj

Płyn Clean Pleśń i grzyb Jurga

JURGA
  • Opis i specyfikacja Płyn Clean Pleśń i grzyb Jurga
  • Do pobrania
  • Płyn Clean Pleśń i grzyb Jurga Opinie
  • Porady
Typ
do usuwania pleśni i grzybów
Informacje dodatkowe
Przechowywać i transportować w suchym i zacienionym miejscu w oryginalnych szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturach od +5°C do +25°C. Produkt niebezpieczny. Więcej informacji o zagrożeniu w zamieszczonej w zakładce „Do pobrania” karcie charakterystyki.
Pojemność
0,5 l
Właściwości
Preparat przeznaczony jest do czyszczenia silikonów, fug, tynków, ścian wewnętrznych i zewnętrznych z zanieczyszczeń powstałych w miejscach wzrostu grzybów, takich jak pleśń. Usuwa ciemne naloty powstające w miejscach występowania strzępek grzybów, pozostające często nawet gdy grzyb został usunięty.
Zastosowanie
Środek na bazie chloru do usuwania zabrudzeń powstałych z pleśni i grzybów.
EAN
5902802192820
Marka
JURGA

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.