Drukuj

Piana montażowa Perfect Seal 700 ml

Bostik
  • Opis i specyfikacja Piana montażowa Perfect Seal 700 ml
  • Do pobrania
  • Piana montażowa Perfect Seal 700 ml Opinie
  • Porady
Jednoskładnikowa, poliuretanowa, niekoprężna piana wężykowa, o wysokiej izolacyjności termicznej, akustycznej i przeciwwilgociowej.
Marka
Bostik
Informacje dodatkowe
Nie stosować do miejsc stale zanurzonych w wodzie, PE, PP, PC, PMMA, PTFE, neoprenu, kauczuku i powierzchni bitumicznych. Szczeliny szersze niż 4 cm lub głębsze niż 5 cm wypełniać warstwowo. Przed nałożeniem kolejnej warstwy odczekać 5-10 minut i ponownie zrosić wodą powierzchnię piany. Nie stosować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (osłonić powierzchnię piany).
Rodzaj aplikacji
wężyk
Pojemność
700 ml
Temp. stosowania
+5°C do +30°C
Niskoprężna
tak
EAN
5902232637502
Zastosowanie
Montaż ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet. Wypełnianie złączy i szczelin w połączeniach między elementami przegród budowlanych. Wypełnianie prześwitów i bruzd dla rur i przewodów instalacyjnych w ścianach, stropach i dachach. Wypełnianie szczelin wokół kominów i okien dachowych. Wypełnianie szczelin między płytami styropianowymi w systemach dociepleń ścian zewnętrznych. Izolacja cieplna dachów i stropodachów. Wygłuszanie, łączenie i uszczelnianie prefabrykowanych elementów drewnianych w konstrukcjach szkieletowych. Mocowanie płyt i paneli dekoracyjnych lub izolacyjnych. Osadzanie progów, schodów, parapetów.
Właściwości
Odznacza się poprawnym czasem obróbki i wydajnością początkową. Wyróżnia się niskim stopniem rozprężania (nie wypacza profili) oraz stabilnością wymiarową. Bardzo dobra izolacja termiczna, akustyczna i przeciwwilgociowa. Po utwardzeniu chemicznie neutralna, odporna na szeroki zakres temperatur i rozwój grzybów oraz pleśni. Dobrze przyczepna do betonu, tynku, ceramiki budowlanej, drewna, stali, metali i materiałów podobnego typu. Zapewnia stabilność i elastyczność montowanych elementów. Nie zawiera (H)CFC, PCB i formaldehydu. Efektywna w użyciu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.