Pomiń sekcję
Otwórz/zamknij menu
Zmiana poziomów menu
Następny element
Poprzedni element
Poruszanie w danej sekcji

Papa asfaltowa podkładowa STANDARD V60 30 10 m² Nexler

Zamówienie online
Dostępny
W sklepie
Odbiór w sklepie lub Bricomacie za 0 zł

Opis produktu

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy NEXLER STANDARD V60 S30 powinno odbywać się według projektu technicznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i szczegółowymi wytycznymi do projektowania i wykonywania izolacji zawartymi w Systemach Izolacji nowa generacja hydroizolacji rozwijana przykleja się do podłoża. Należy zachować zakład papy o szerokości min. 8 cm wzdłuż wstęgi papy i zakład o szerokości min. 12 cm na połączeniu prostopadłym do długości wstęgi papy. Wymagany jest wypływ masy asfaltowej o szerokości ok. 0,5 cm na całej długości zgrzewanego zakładu. oraz w Karcie Technicznej. NEXLER Montaż papy powinien być przeprowadzony w temperaturze otoczenia powyżej °C i wymóg ten dotyczy pory dnia i nocy. +5 Nie należy prowadzić prac izolacyjnych podczas silnego wiatru i opadów atmosferycznych

Specyfikacja

  • Długość
    10 m
  • EAN
    5903874204275
  • Grubość
    0,3 cm
  • Gwarancja
    3 lata
  • Informacje dodatkowe
    RZYGOTOWANIE PODŁOŻA Podłoże powinno spełniać następujące wymagania:- podłoże suche (beton jest w stanie powietrzno-suchym, bez widocznych śladów wilgoci i zaciemnień spowodowanych wilgocią),- podłoże czyste (powierzchnia betonu jest wolna od luźnych frakcji, pyłów, plam oleju, smarów i innych zanieczyszczeń),- podłoże gładkie (lokalne nierówności i zagłębienia powierzchni betonu nie przekraczają ± 5 mm),- podłoże równe (szczeliny między powierzchnią podłoża a łatą o długości 4 m, ułożoną na podłożu betonowym, nie przekraczają 10 mm). Przed zgrzewaniem papy NEXLER STANDARD V60 S30 zaleca się zagruntować podłoże betonowe środkami asfaltowymi rozpuszczalnikowymi np. NEXLER Penetrator G7 lub preparatami asfaltowymi na bazie wody np. NEXLER BITFLEX Primer.
  • Informacje o bezpieczeństwie
    Prace prowadzić zgodnie z warunkami technicznymi, instrukcją producenta, normami i przepisami BHP. Dla budowli o specjalnych wymaganiach, których nie obejmuje niniejsza instrukcja, udostępniamy naszym Klientom własną fachową służbę doradczą. Producent nie ma wpływu na niewłaściwe użycie materiału, jego zastosowanie do innych celów lub w innych warunkach, niż wyżej opisane. Gwarancją objęta jest tylko jakość dostarczonego produktu. Prawidłowe, a co za tym idzie skuteczne stosowanie produktu, nie podlega naszej kontroli.
  • Informacje o producencie
    Nexler Sp. z o.o., Łużycka 6, 81-537 Gdynia, [email protected]
  • Modyfikowana
    nie
  • Montaż
    zgrzewanie
  • Opakowanie
    10 m²
  • Rodzaj posypki
    drobnoziarnista
  • Rodzaj wkładki
    welon szklany
  • Szerokość
    1 m
  • Typ
    papa podkładowa zgrzewalna
  • Waga w kg
    38 kg
  • Zastosowanie
    Warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachów, tarasach i balkonów na podłożach stabilnych. Pozioma izolacja przeciwwilgociowa. Warstwa paroizolacyjna

Do pobrania

Opinie

0

Na podstawie 0 opinii

Loading