Reflektory zewnętrzne, oprawy, czujniki ruchu i lampy zewnętrzne

Pokaż na stronie

335 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 2
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Ilość źródeł światła 1
Napięcie 230 V
Źródło światła żarówka
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
10 20 50 100 Ofert na stronie

W sklepie Bricomarche znajdziesz wysokiej jakości oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Proponujemy między innymi funkcjonalne reflektory oraz oprawy świetlne do użytku w firmie i w domu. Tego typu oświetlenie występuje w różnorodnych wersjach – bardziej surowych, nadających się do magazynów, a także dekoracyjnych, używanych w przydomowych ogrodach. Tego typu oświetlenie zewnętrzne ułatwia komunikację na określonym terenie. Reflektory i oprawy świetlne mogą przybrać wersję stojącą albo wiszącą. Oświetlenie zewnętrzne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tradycyjne lampy nie znajdują zastosowania. Oprawy świetlne i reflektory poradzą sobie zatem zarówno z trudnymi warunkami atmosferycznymi, jak i zapyleniem i zakurzeniem. W zależności od umiejscowienia produktu, należy wybierać bardziej lub mniej rozbudowane parametry. Co również istotne, specjalne oprawy elewacyjne będą najczęściej wyposażone w dodatkową osłonę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Bricomarche i w sklepach stacjonarnych.


Oprawy do oświetlania przestrzeni w trudnych warunkach

Oprawy świetle wykorzystywane w przestrzeniach mieszkalnych spełniają nie tylko funkcje praktyczne, ale także dekoracyjne. Często przy ich wyborze zwracamy uwagę przede wszystkim na design i kolor. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku opraw przeznaczonych do miejsc cechujących się trudnymi warunkami np. dużym zapyleniem czy dużą wilgotnością powietrza. Do warsztatów, garaży czy na place budowy wybieraj oprawy cechujące się nieco innymi parametrami. Produkty te mają przede wszystkim być funkcjonalne.


W tej kategorii znajdziesz lampy budowlane LED, oprawy idealne do warsztatów czy lampy kempingowe. Każda z tych opraw cechuje się nieco innymi parametrami świetlnymi oraz budową. Jedne służą do oświetlania dużej przestrzeni, inne mają być przede wszystkim poręczne i mieć możliwość zawieszenia ich w każdym miejscu. W tej kategorii znajdziesz także praktyczne oprawy zewnętrzne do ogrodu czy na kemping. Sprawdź dostępne lampy budowlane LED, latarki oraz lampy warsztatowe i wybierz sprzęt, który pozwoli Ci pracować w każdych warunkach.


Czym powinny cechować się naświetlacze budowlane?

Kolejne etapy budowy powinno wykonywać się w określonym czasie, aby użyte materiały budowlane zachowały najlepsze właściwości i parametry. Często jednak jest to niemożliwe ze względu na kiepskie warunki atmosferyczne czy krótki dzień. Naświetlacze budowlane dostępne w tej kategorii pozwolą Ci pracować na placu budowy także po zmroku, aby zdążyć z wykonaniem kolejnych etapów prac.


Czym cechują się halogeny budowlane? Przede wszystkim oprawy te powinny być wyposażone w trwałą i hermetyczną obudowę. Dzięki temu umieszczone w nich żarówki czy diody LED nie ulegną zniszczeniu z powodu uderzenia ciężkim narzędziem czy dużej ilości unoszącego się w powietrzu pyłu.


Naświetlacze budowlane służą przede wszystkim do oświetlania sporej przestrzeni. Z tego powodu powinny emitować światło mocne i o dużym natężeniu. Ponadto jego temperatura barwowa powinna być naturalna, a współczynnik oddawania kolorów jak najwyższy.


Halogeny budowlane powinny być także łatwe w transporcie i montażu. Wiele z dostępnych modeli wyposażonych jest w wygodne rączki, które ułatwiają ich przenoszenie. Inne umieszczone są na wysokim statywie, który pozwala dobrze kontrolować oświetlone pole.


Oprawy świetlne, które sprawdzą się podczas remontu

Remont mieszkania czy domu jest kolejną sytuacją, w której sprawdzą się specjalistyczne oprawy świetlne. Z powodu nagłych sytuacji lub nieoczekiwanych napraw, remonty najczęściej się przedłużają. To powoduje, że ekipy specjalistów są zmuszone często pracować do późnych godzin nocnych. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednich opraw.


Podczas remontu dobrze sprawdzają się oprawy przemysłowe LED, które wyposażone są w hermetyczne obudowy odporne na wilgoć i pył. Dzięki temu można je bezpiecznie używać także podczas szlifowania tynków i gipsów. Unoszący się w powietrzu pył nie uszkodzi lampy i nie spowoduje spięcia w instalacji. Ponadto oprawy przemysłowe LED są odporne na wilgoć, która wydobywa się ze schnących wylewek i tynków.


Dobrym rozwiązaniem są także oprawy remontowe, które składają się jedynie z gniazda podłączonego do kostki. Dzięki temu lampę tę możesz podłączyć do kabli wystających ze ściany i sufitu bez konieczności zakładania całego gniazda elektrycznego.


Na jakie lampy warsztatowe warto się zdecydować?

W warsztacie mogą panować podobne warunki, co na placu budowy lub podczas remontu mieszkania. Oprawy wykorzystywane w tym miejscu powinny być także wyposażone w hermetyczną obudowę. Jednak szczególnie w warsztatach domowych potrzebne jest światło kompaktowe pozwalające oświetlić przede wszystkim stół roboczy.


W tej kategorii znajdziesz lampy warsztatowe o kompaktowej budowie. Często ich kształt przypomina popularne świetlówki. Niewielkie rozmiary nie wpływają jednak na słabą emisję światła. Lampy warsztatowe dostępne w naszym sklepie internetowym mogą mieć różną moc. Tym jednak, co je wyróżnia, jest możliwość łatwego montażu niemal w każdym miejscu. Ułatwia to specjalny haczyk lub wbudowane magnesy. Dzięki nim możesz zawiesić lampkę nad biurkiem bez konieczności wiercenia otworów w ścianie.


Funkcjonalne oświetlenie do garażu

W garażu może znajdować się Twój niewielki warsztat. Jest to jednak miejsce przede wszystkim do przechowywania samochodu. Z pewnością w jego wnętrzu wykonujesz także drobne naprawy samochodu, zabiegi pielęgnacyjne karoserii czy przegląd płynów eksploatacyjnych. Do tego wszystkiego przyda Ci się precyzyjne i mocne światło, dzięki któremu będziesz mógł te czynności wykonywać niezależnie od pory dnia.


W garażu sprawdzą się oprawy techniczne LED. Pobierają one znacznie mniej prądu niż oświetlenie halogenowe lub na tradycyjne żarówki. Ponadto cechują się wyższym wskaźnikiem IP, dzięki czemu możesz z nich korzystać także w miejscach o trudnych warunkach.


Oprawy techniczne LED wykorzystywane w garażu także powinny cechować się kompaktową budową. W tym miejscu nie ma zazwyczaj zbyt dużo wolnej przestrzeni. Ponadto powinny być oprawą, która zapewni Ci światło podczas prac przy silniku czy drobnych napraw podwozia. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się niewielkie ręczne lampki wyposażone w hak do zawieszenia lub magnesy.


Oprawy świetlne idealne na kemping

Kolejnym miejscem, w którym przydadzą Ci się specjalistyczne lampy, jest kemping lub pole namiotowe. Przy wyborze opraw na podróż zwróć uwagę na modele odporne na warunki atmosferyczne. Prawdopodobnie niejednokrotnie przyjdzie Ci oświetlać sobie drogę w deszczu.


Podczas podróży nie zawsze będziesz mieć także dostęp do sieci elektrycznej. Z tego powodu najlepiej sprawdzą się oprawy świetlne zasilane akumulatorowo. Zadziałają nawet w miejscu bez dostępu do sieci. W przypadku wyczerpania się akumulatora możesz naładować go przez zapalniczkę w samochodzie lub zamienić akumulator na baterie.


W tej kategorii znajdziesz oprawy świetlne o niewielkich rozmiarach, które łatwo zmieścisz do plecaka. Często wyposażone są podobnie jak modele warsztatowe w haczyk do zawieszenia lub magnesy. Dzięki temu możesz je przymocować w namiocie lub do maski samochodu. Latarki te są niezbędnym wyposażeniem podczas każdej podróży, niezależnie od celu i terminu.


Jakie reflektory wybrać na zewnątrz do ogrodu lub na taras?

Lampy ogrodowe świetnie sprawdzają się do oświetlania terenu zielonego wokół domu. Stanowią także jego ważny element aranżacyjny. Na zewnątrz często wybierane są lampy solarne, które możesz wbić wszędzie niezależnie od odległości od źródła światła. Lampy te jednak nie dają zbyt dużego światła, stanowią raczej element dekoracyjny.


Jeśli chcesz mocniej oświetlić przestrzeń przed domem, możesz sięgnąć po reflektory. Są to oprawy, które możesz zawiesić na ścianie lub wbić w ziemię. Często wyposażone są w czujnik ruchu, dzięki czemu zapalają się jedynie wtedy, gdy są potrzebne.


Naświetlacze LED pozwalają oświetlić dość dużą przestrzeń. Możesz użyć ich do oświetlenia strefy wypoczynkowej w ogrodzie lub wejścia do domu. W tej kategorii znajdziesz także różnego rodzaju plafony zewnętrzne, które świetnie sprawdzą się przed domem. Oprawy te są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą dobrze spełniać swoje funkcje zawieszone na ścianie domu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.