Drukuj

Olej do drewna 750 ml kasztan Altax

Sherwin Williams Polska
PLN

Wybierz swoją opcję

Do ulubionych

Paleta kolorów

Wybrany kolor: kasztan
  • Opis i specyfikacja Olej do drewna 750 ml kasztan Altax
  • Do pobrania
  • Podobne produkty
  • Olej do drewna 750 ml kasztan Altax Opinie
  • Porady
Najlepsza ochrona i zabezpieczenie dla tarasów, pomostów i mebli ogrodowych – Altax olej do drewna bardzo szybko wnika w jego strukturę przez co idealnie zabezpiecza powierzchnię.
Marka
Altax
Informacje dodatkowe
Zaleca się olejowanie powierzchni raz do roku, olej w naturalny sposób ulega wypłukaniu, przez co odnawianej powierzchni nie trzeba specjalnie szlifować czy przygotowywać. Nie ma inne, równie dobrego zabezpieczenia na tarasy, gdzie często ryflowane deski, są przeszkodą w dokładnym oszlifowaniu powierzchni. Należy pamiętać, że podczas olejowania nie można stworzyć na powierzchni drewna żadnej powłoki, cały nadmiar należy zebrać za pomocą pędzla lub suchej szmatki. Produkt niebezpieczny. Więcej informacji o zagrożeniu w zamieszczonej w zakładce „Do pobrania” karcie charakterystyki.
Typ
olej
Kolor
brązowy
Wykończenie
satyna
EAN
5900172203030
Pojemność
0,75 l
Wydajność
14 - 34 m²/l
Ilość warstw
do maksymalnego nasączenia drewna
Czas schnięcia w dotyku
24 h
Całkowity czas schnięcia
24 h
Odporność na szorowanie
nie
Sposób nanoszenia
pędzel, bawełniana szmatka
Hipoalergiczny
nie
Czas ochrony
1 rok
Rozcieńczalnik
benzyna lakowa
Zastosowanie
do wszystkich powierzchni poziomych: tarasów, pomostów, podłóg oraz mebli ogrodowych
Właściwości
Zawiera olej tungowy – najtrwalszy olej naturalny, zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi (woda, wilgoć, promieniowanie UV, śnieg), wydobywa i podkreśla kolor drewna; nie łuszczy się i nie pęka, łatwa i szybka renowacja.
Nazwa koloru
kasztan

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.