Drukuj

Okno Optilight VB 78 x 140 cm

KRONMAT
  • Opis i specyfikacja Okno Optilight VB 78 x 140 cm
  • Podobne produkty
  • Okno Optilight VB 78 x 140 cm Opinie
  • Porady
Jednokomorowy zestaw szybowy, zapewniający bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej, przestrzeń międzyszybowa wypełniona gazem szlachetnym, zewnętrzna szyba hartowana, wewnętrzna szyba posiada warstwę niskoemisyjną, co pozwala zmniejszyć straty ciepła w zimie i ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń latem. Zastosowanie nawiewnika zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia przy szczelnie zamkniętym oknie.Zewnętrzne profile kryjącealuminiowe w kolorze RAL 7022, chromowana klamka.
Marka
Kronmat
Informacje dodatkowe
Do prawidłowego zamontowania okna należy zakupić odpowiedni do pokrycia dachowego kołnierz uszczelniający z oferty Kronmat.
Typ
okno dachowe
Sposób otwierania
obrotowe, dolne
Długość
78 cm
EAN
5900988792070
Materiał ramy okna
drewno sosnowe klejone warstwowo, impregnowane i malowane ekologicznym lakierem akrylowym
Wykończenie
Jednokomorowy zestaw szybowy, przestrzeń międzyszybowa wypełniona gazem szlachetnym, zewnętrzna szyba hartowana, wewnętrzna szyba posiada warstwę niskoemisyjną. Okno wyposażone w nawiewnik, chromowaną klamkę z trójstopniowa regulacją. Zewnętrzne profile kryjące aluminiowe w kolorze RAL 7022.
Gwarancja
10 lat
Szerokość
140 cm

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.