Piece stalowe

Pokaż na stronie

12 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Gwarancja 2 lata
Moc grzewcza 9000 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7900 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7100 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 6700 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7500 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 9800 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 6700 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7500 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 6700 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7100 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 7100 W
Rodzaj paliwa drewno
Gwarancja 5 lat
Moc grzewcza 5,9 kW
Rodzaj paliwa drewno, brykiet drzewny
10 20 50 100 Ofert na stronie

W sklepie Bricomarche znajdziesz wysokiej jakości kotły i piece. Nasze produkty umożliwiają szybkie, bezwysiłkowe i w pełni skuteczne ogrzanie domu. Ciepło równomiernie rozprowadzi się po całej, domowej przestrzeni poprzez grzejniki. Oferujemy produkty o różnych parametrach, w tym wielkości oraz mocy. Piece stalowe posiadają najczęściej nie tylko główną komorę grzewczą, ale również specjalną półkę na drewno, szufladę na popiół, żeliwny ruszt, a także regulację ciągu powietrza. Wysokiej jakości piece są bezpieczne dla środowiska. Jeżeli dodatkowo użyty do nich zostanie wysokogatunkowy materiał grzewczy, nie musisz mieć obaw o osadzanie się sadzy i brudu na powierzchni pieca oraz na ścianach. Stawiamy przy tym na sprawdzonych i solidnych producentów. Współpracujemy jedynie z najlepszymi specjalistami w zakresie techniki grzewczej. Nasze piece stalowe sprostają wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Bricomarche oraz w naszych sklepach internetowych.


Piece kominkowe stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla kominków tradycyjnych, pozwalając na stworzenie miłego nastroju we wnętrzu, jak również zapewnienie ogrzewania w danym pomieszczeniu. Ich dużą zaletą jest to, że są to urządzenia przenośne, które można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu,w  którym występuje przewód kominowy.

Wśród najczęściej wybieranych wyróżnić można piece stalowe wolnostojące, które charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją, a często wyprodukowane są w atrakcyjnych designach, co sprawia, że mogą pełnić też funkcję ozdobną. Market Bricomarche przygotował ofertę pieców stalowych dla wszystkich osób, które zainteresowane są stworzeniem przytulnego kącika w swoim mieszkaniu, stawiając na urządzenie, które sprawdzi się zarówno pod względem jakości, jak i prezencji.


Czym wyróżniają się piece stalowe?

Piece stalowe wykorzystywane są najczęściej jako uzupełnienie ogrzewania ogólnego. Ich dużą zaletą jest szybkość nagrzewania, choć charakteryzują się też łatwością montażu oraz stosunkowo prostym sposobem konserwacji i eksploatacji. Nie można nie wspomnieć również o mocnej, stalowej konstrukcji, odpowiadającej za stabilność urządzenia i sprawiającej, że mamy do czynienia z produktem odpornym na czynniki mechaniczne i większość czynników chemicznych.

Z montażem kominka stalowego wolnostojącego nikt nie powinien mieć problemu. Wystarczy bowiem podłączyć go do przewodu kominowego. Podczas zakupu takiego sprzętu, warto zwrócić uwagę na moc pieca stalowego. Jest to istotne głównie dlatego, że im większa moc, tym większą powierzchnię piecyk będzie w stanie ogrzać. Umownie przyjmuje się, że 1kW mocy kominkowa pozwala na dobre ogrzanie przestrzeni o wymiarach 10-12 m2 i wysokości 2,5 m.


Na co zwrócić uwagę, wybierając wolnostojący piec stalowy?

Kupując do swojego domu piec stalowy, warto zwrócić uwagę na ważne parametry, dzięki którym łatwiej będzie nam ustalić, czy dane urządzenie spełni nasze wymagania.


Sprawność spalania

Jest to wartość, którą na produkcie znajdziemy w oznaczeniu procentowym. Najczęściej dostępne są piece o sprawności spalania w granicach 70-90%. Czynnik ten określa, jak dużo ciepła dany piec jest w stanie uzyskać z danej ilości opału. W przypadku pieców stalowych na drewno oznacza to ilość ciepła, jaką urządzenie wydzieli z określonej dawki tego surowca.


Czas spalania

Parametr definiujący, na jak długi czas wystarczy jedna dawka opału. Jeżeli to piec ma stanowić główne źródło ciepła, to czas spalania powinien wynosić minimum 7 godzin, choć dostępne są modele, które zapewniają także wydajniejsze działanie w tym zakresie.


Sposób dostarczania opału

Jest to aspekt, który zależy w dużej mierze od producenta produktu. Najczęściej piece wyposażone są w przezroczyste, frontowe drzwi, przez które opał wkłada się do wnętrza.


Usuwanie popiołu

Piec stalowy z oddzielnym pojemnikiem na popiół zapewnia większą wygodę korzystania, ponieważ umożliwia komfortowe usuwanie popiołu.


Wylot spalin

Podczas zakupu pieca, trzeba zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt. Bardzo ważne jest, aby został odpowiednio dopasowany do średnicy przewodu kominowego, jaki znajduje się w danym pomieszczeniu.


Ekologiczność

Coraz częściej spotkamy piece, redukujące ilość emitowanych do atmosfery spalin. Jest to osiągane dzięki metodzie wtórnego spalania lub katalizatora, umożliwiającego spalenie wszystkich gazów i cząsteczek szkodliwych.


Wolnostojący piec stalowy - dlaczego warto wybrać?

Piece wolnostojące stanowią, obok kotłów retortowych, najczęściej wybierane urządzenia do ogrzewania domów. Ze względu na wygodę montażu oraz solidność konstrukcji, piece stalowe świetnie sprawdzają się w mniejszych i większych domach.

Wybierając kominek ze stali, otrzymujemy produkt dobrej jakości, stworzony z materiału, który nie ulega szybkim uszkodzeniom mechanicznym i przez długi czas dobrze nam posłuży, ogrzewając określoną przestrzeń.  Stalowe kominki cechują się również atrakcyjną prezencją, co dla wielu osób stanowi kolejny atut. Kupując piece do domu, często zależy nam nie tylko na tym, aby zapewniały miłe ciepło, ale też, żeby pasowały do danej aranżacji wnętrza wizualnie.


Znajdź u nas wysokiej jakości piec stalowy

Market Bricomarche oferuje piece stalowe na drewno o różnych parametrach mocy i wymiarach zewnętrznych. Udostępnione przez nas produkty posiadają najczęściej nie tylko główną komorę grzewczą, ale też dodatkową półkę na opał. Możliwość regulacji ciągu powietrza, połączona z atrakcyjnymi designami i w pełni funkcjonalnym działaniem pieca, składa się na produkt, który można wykorzystać w celach grzewczych i dekoracyjnych jednocześnie.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.