Komplety narzędzi ogrodowych

Pokaż na stronie

11 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 30,5 cm
Waga w kg 0,4 kg
Długość 30,5 cm
Waga w kg 0,4 kg
Długość 29,4 cm
Materiał aluminium
Waga w kg 0,33 kg
Długość 35 cm
Materiał aluminium
Waga w kg 1 kg
Materiał stal nierdzewna, tworzywo, aluminium
Waga w kg 2,5 kg
Długość brak daych
Materiał tworzywo sztuczne, stal
Waga w kg 0.581
Długość 26 cm
Materiał fiberglas
Waga w kg 0,22 kg
Materiał stal
Waga w kg 0,44 kg
Długość 31,5 cm
Waga w kg 0,6 kg
Długość 31,5 cm
Waga w kg 0,6 kg
Materiał stal
Waga w kg 0,65 kg
10 20 50 100 Ofert na stronie

Praca w ogrodzie może być wręcz niemożliwa bez odpowiednich narzędzi. Komplety narzędzi ogrodowych to najprostszy sposób na zyskanie sprzętu, dzięki któremu można zadbać o grządki, zasadzić kwiaty czy sprzyjać wzrostowi warzyw i owoców. Oferowane zestawy zawierają różne elementy, dlatego można je z łatwością dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań. Dostępne są zarówno narzędzia wyłącznie do plewienia, grabienia i kopania, jak i takie, z którymi można wykonywać bardziej zaawansowane prace.


Komplety narzędzi ogrodowych zazwyczaj są spójne pod względem wyglądu, co sprawia, że dobrze się prezentują. Dzięki uchwytom można je powiesić na odpowiednim wieszaku. Zajmują jednak na tyle mało miejsca, że mieszczą się również w skrzynkach czy szopach na narzędzia. Oferowane narzędzia ogrodowe mogą być wykonane z różnych materiałów, na przykład połączenia stali z drewnianą, gumowaną rączką. Dostępne są jednak też modele z tworzywa - łatwe w czyszczeniu. Kolory przewodnie oraz skład zestawów każdy ogrodnik może dobrać indywidualnie do własnego gustu i potrzeb.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.