Baseny i akcesoria do kąpieli w ogrodzie

Baseny i akcesoria do kąpieli w ogrodzie - najtaniej w sklepie Bricomarche.pl

Ciepłe dni skłaniają do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dla osób dysponujących ogrodem albo działką to świetna okazja do przygotowania tymczasowego zbiornika wodnego. W naszej ofercie przygotowaliśmy baseny, a także przydatne akcesoria do kąpieli w ogrodzie. Różne modele oraz rozmiary produktów zapewniają możliwość przygotowania małego akwenu dla dziecka, a także większego zbiornika, w którym zmieści się praktycznie cała rodzina. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych wytwórców, co gwarantuje ich dobrą jakość oraz łatwość obsługi.

Same baseny to jednak nie wszystko - trzeba o nie dbać. W tym celu dobrze sprawdzą się akcesoria do basenów takie jak plandeki czy specjalne narzędzia do czyszczenia tafli wody. W basenach, które będą ustawione przez większość sezonu warta zastosowania jest chemia basenowa, pozwalająca zachować higieniczne warunki kąpieli. Dla dzieci przygotowaliśmy akcesoria do kąpieli w ogrodzie, czyli głównie zabawki i akcesoria do pływania, gwarantujące bezpieczny odpoczynek i zabawy.


Ogrodowy basen to doskonały sposób na ochłodę w gorące dni. Chętnie korzystają z niego najmłodsi członkowie rodziny, ale dorośli także nie odmawiają sobie orzeźwiającej kąpieli. Tego typu asortymentu nie mogło więc zabraknąć w ofercie naszego sklepu. W kategorii basen i zabawki dmuchane znajduje się wiele produktów do wykorzystania we własnym ogrodzie. Są to większe baseny i małe baseniki oraz zabawki i akcesoria przydatne do pływania.

Szeroki wybór basenów i baseników sprawia, że z łatwością znajdziesz taki, który zmieści się w ogrodzie, a nawet na tarasie czy balkonie. Oferowane przez nas baseny różnią się nie tylko wielkością, lecz także systemem rozkładania – proponujemy baseny dmuchane oraz rozporowe. W naszej ofercie dostępne są modele, które mają nawet po kilka metrów średnicy. Posiadamy też szeroki wybór kolorowych baseników dla najmłodszych.

 

O każdy basen trzeba dbać. Do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych należą:

•    przykrywanie lustra wody specjalna plandeką, która zapobiega wpadaniu liści, owadów i innych zanieczyszczeń,

•    cykliczne zbieranie zanieczyszczeń z powierzchni wody,

•    zabijanie drobnoustrojów rozwijających się w wodzie przez stosowanie tabletek z chlorem,

•    oczyszczanie wody za pomocą odkurzaczy i pomp,

•    mycie dna basenu oraz jego ścianek.

Porady

Zobacz więcej porad