Siatki ogrodzeniowe

Pokaż na stronie

184 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ pleciona
137 00 szt.
Typ zgrzewana
149 00 szt.
Typ pleciona
Materiał stal
Typ pleciona
Materiał drut ocynk
Typ siatka zgrzewana
Materiał drut ocynk + RAL
Typ siatka pleciona
Materiał drut ocynk + RAL
Typ siatka pleciona
Materiał drut ocynk
Typ siatka zgrzewana
Materiał HDPE
Typ cieniująco - osłonowa
Materiał HDPE
Typ cieniująco - osłonowa
Materiał HDPE
Typ cieniująco - osłonowa
Materiał Polipropylen
Typ siatka
Materiał Polipropylen
Typ siatka
Typ siatka leśna
Materiał Polipropylen
Typ siatka przeciw kretom
Materiał drut ocynk
Typ pleciona
Materiał drut ocynk
Typ pleciona
Materiał drut ocynk
Typ pleciona
Materiał drut ocynk
Typ pleciona
10 20 50 100 Ofert na stronie

Stworzenie trwałych ogrodzeń wokół posesji wymaga odpowiedniego doboru materiałów. Jeśli chodzi o ogrodzenie posesji na czas postawienia trwałego płotu, dobrze sprawdzą się siatki ogrodzeniowe. Mogą być one dostępne w różnych grubościach, rozmiarach oczek, a nawet z dodatkowym urozmaiceniem, tak jak siatka ogrodzeniowa powlekana. Taki produkt jest trwalszy, a przy trudniejszy do zniszczenia i bardziej odporny na działanie czynników atmosferycznych. Siatki druciane umożliwiają też wydzielenie konkretnych obszarów na samej posesji.


Wszystkie dostepne w ofercie sklepu Bricomarche.pl siatki ogrodzeniowe można kupić w gotowych rolkach, które dają od razu kilkanaście metrów długości siatki. Oczywiście, aby zamontować ogrodzenia tego rodzaju, potrzebne są również rozmaite słupki oraz elementy montażowe. Siatki druciane można stosować na przykład w celu wzmocnienia konstrukcji żywopłotu, dla wyznaczenia osobnego terenu uprawnego na obszarze posesji. Ograniczają też ciekawskim sąsiadom wgląd na posesję.

W świecie siatek ogrodzeniowych

Każdy właściciel posesji potwierdzi, że ogrodzenie odgrywa ogromną rolę pod względem bezpieczeństwa. Najszybszym, a przy okazji najkorzystniejszym cenowo sposobem na jego wykonanie jest sięgnięcie po siatki ogrodzeniowe. Zobacz jakie siatki i dlaczego warto wybrać.

Bezpieczne siatki ogrodzeniowe

Siatki ogrodzeniowe są pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, gdy chcesz szybko ogrodzić posesję. Towarzystwo drogi lub lasu może być problematyczne, więc jeśli jesteś właścicielem działki, której granice zostały wytyczone, warto zapoznać się z dostępnymi w sprzedaży wariantami. Wśród ich zalet oprócz niewielkich w porównaniu do innych metod ogrodzeniowych kosztów, nie sposób pominąć takich atutów jak szybkość i prostota montażu. Do rozwinięcia siatki można bowiem podejść samodzielnie, bez konieczności zatrudniania osób trzecich. Oszczędność czasu i wygodna forma rozwijana z rolki gwarantują zabezpieczenie terenu w trybie natychmiastowym, więc jeśli dysponujesz sporą posesją, ale nie masz czasu na beton, czy budowę, docenisz siatki ogrodzeniowe dostępne w naszym sklepie. Dodatkowo rolki są zdecydowanie wygodniejsze w transporcie niż gotowe przęsła, co również warto mieć na względzie przy planowaniu ogrodzenia.

Jaki materiał wybrać?

Wszystkie elementy, które znajdują się na zewnątrz, są narażone na działanie czynników atmosferycznych i nie tylko. Jeśli więc zależy Ci na rozwiązaniach na lata, warto postawić na sprawdzone materiały, które charakteryzują się odpornością na deszcze, ekspozycję na słońce, czy zmienne temperatury.

Wśród kilku odmian wyróżnić można stalowe siatki ogrodzeniowe ocynkowane, ale również warianty z tworzyw sztucznych w tym PCV. Dostępne są także tzw. siatki leśne, które różnią się od siebie grubością i średnicą prętów. Im grubsze druty, tym z solidniejszą siatką masz do czynienia. Niektóre modele mają też gęstą strukturę, co wpływa na ich mocniejszą budowę, inne są dosyć rzadkie, więc nadają się np. do obsadzenia roślinami pnącymi. Bez względu na to, jaki typ siatki wybierzesz, sprawdź, czy jest odporny na kontakt z wodą. Tylko dzięki antykorozyjnym powłokom lub tworzywom nie będziesz musiał się obawiać, że pojawia się nieestetyczna rdza, która nie tylko szpeci, ale również osłabia strukturę siatki.

Ogrodzenia z siatki ocynkowanej

Jedną z najliczniejszych grup wśród siatek ogrodowych są te ze stali ocynkowanej, które świetnie sprawdzają się w roli ogrodzeń posesji. Połączone ze sobą przy pomocy zgrzewu elementy, mają różną częstotliwość i są zróżnicowane pod względem grubości stosowanych drutów - oczka mogą być mniejsze lub większe, co wpływa na elastyczność siatki. Dla osób, którym transparentność ogrodzeń wykonanych z siatki niekoniecznie przypadła do gustu, powstały siatki cieniujące, czyli pewnego rodzaju osłony, które mocuje się bezpośrednio do oczek. Są one dostępne w różnych odcieniach, więc nie dość, że pomagają osłonić posesję przed przechodniami, zabezpieczyć przed niepożądanymi zwierzętami, czy hałasem i zabrudzeniami z ulicy, to dodatkowo wpływają na jej ozdobienie.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.