Drukuj
Tylko online

Nawóz Florovit Szybki Efekt do trawników 25 kg

Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 72h, Bricomat: do 9 dni, Odbiór osobisty: do 9 dni
GRUPA INCO S.A.
PLN
169 00 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Nawóz do trawników Szybki Efekt 25 kg Florovit
  • Podobne produkty
  • Nawóz do trawników Szybki Efekt 25 kg Florovit Opinie
  • Porady
169 00 szt.
Marka
Florovit
Typ
do trawników
Rodzaj
granulowany
Opakowanie
25 kg
Wydajność
1250 m²
Skład
NP. - 19,0:6,0 + Mg
EAN
5900498017021
Nawóz naturalny
nie
Stosowanie
od połowy marca do połowy czerwca 2-3 razy w odstępach 3-tygodniowych
Działanie
wysoka zawartość azotu sprawi, że trawa silnie się rozkrzewi i intensywnie zazieleni. Zawartość fosforu wpłynie na mocne ukorzenienie traw oraz zwiększy odporność na suszę i wiele chorób. Duża zawartość żelaza przyczyni się do ograniczenia wzrostu mchu. Szybki efekt widać już po kilku dniach od zastosowania!
Zastosowanie
nowoczesny nawóz, który dzięki odpowiednio dobranym składnikom pokarmowym błyskawicznie pobudzi wiosną trawę do szybkiego wzrostu i intensywnego zagęszczenia.  nawóz do trawników: przeznaczony jest do wszystkich rodzajów trawników, zwłaszcza intensywnie użytkowanych oraz nowo założonych jest bardzo wydajny i wygodny w stosowaniu (nie wymaga wymieszania z glebą)

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.