Szczypce do rur i obcęgi czołowe

Pokaż na stronie

475 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rodzaj szczypce
Długość 17,5 cm
Rodzaj ściągacz izolacji
Długość 12 cm
Rodzaj pincety
Długość 16 cm
Rodzaj szczypce boczne
Długość 12 cm
Rodzaj szczypce precyzyjne
Długość 16 cm
Rodzaj szczypce uniwersalne
Długość 11,3 cm
Rodzaj precyzyjne boczne
Długość 16 cm
Rodzaj uniwersalne
Długość 20 cm
Rodzaj uniwersalne
Długość 16 cm
Rodzaj wydłużone proste
Długość 16 cm
Rodzaj wydłużone wygięte
Długość 16 cm
Rodzaj boczne
Długość 18 cm
Rodzaj boczne
Długość 16 cm
Rodzaj płaskie
Długość 16 cm
Rodzaj okrągłe
Długość 18 cm
Rodzaj uniwersalne
Długość 20 cm
Rodzaj uniwersalne
Długość 16 cm
Rodzaj wydłużone wygięte
Długość 16 cm
Rodzaj płaskie
Długość 16 cm
Rodzaj okrągłe
10 20 50 100 Ofert na stronie

Niepoprawne wbicie gwoździa albo renowacja starych mebli może wymagać użycia specyficznego sprzętu. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zręczne chwytanie drobnych elementów, gięcie rur albo łamanie płytek, zastosowanie znajdą szczypce do rur i obcęgi czołowe. Tego typu narzędzia ręczne oferujemy w Bricomarche. Proponujemy wysokiej jakości obcęgi i szczypce, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym niezawodnej stali nierdzewnej lub stali chromowo-wanadowej. Stal jest odporna na powstawanie uszkodzeń mechanicznych, w tym wgnieceń i zarysowań sprzętu. Dodatkowo szczypce do rur i obcęgi czołowe posiadają specjalne, ergonomiczne rączki, które ułatwiają korzystanie z tych narzędzi. Szczypce i obcęgi nie wysuwają się z ręki i nie powodują bolesnych otarć podczas dłuższej pracy. Nasze szczypce do rur i obcęgi czołowe sprawdzą się zarówno do amatorskiego, jak i profesjonalnego wykorzystania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Bricomarche lub w sklepach stacjonarnych. Polecamy też produkty z innych kategorii, dostępne w naszych sklepach.

Do czego mogą służyć szczypce?

Prace warsztatowe, stolarskie, hydrauliczne, drobne remonty, czy wiele innych robót prowadzonych we własnym zakresie albo w zakładach pracy wymaga stosowania odpowiednich narzędzi. Możliwość ich wykorzystania zdecydowanie poprawia jakość i efektywność wykonywanych zadań. Pozwala też naprawiać drobne błędy, takie jak krzywo wbite gwoździe, które mogą pojawiać się na różnym etapie prowadzonych robót.

Do narzędzi, których nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie ani domu, należą szczypce. W Bricomarche dostępny jest szeroki wybór takich produktów, które znajdują wiele zastosowań. Warto zwrócić uwagę, że są to zróżnicowane artykuły wykorzystywane w wielu branżach. Oferujemy wśród nich szczypce do ściągania izolacji, cięcia kabli, przeznaczone do opasek samozaciskowych oraz wiele innych. Poza specjalistycznymi narzędziami oferujemy też szczypce uniwersalne, które popularnie nazywane są kombinerkami. Takie szczypce to podstawowy element wyposażenia każdego warsztatu oraz garażu. Służą do przytrzymywania, zaginania oraz cięcia.

Warto zwrócić uwagę na jakość narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Zastosowane do ich produkcji dobrej jakości materiały gwarantują trwałość oraz wytrzymałość. Wiele z nich zostało wykonanych z niezawodnej stali nierdzewnej albo stali chromowo-wanadowej. Dzięki temu narzędzia cechuje odporność na uszkodzenia, co pozwala na ich długie użytkowanie. Zaletą są ergonomiczne i wygodne rączki. Dzięki nim komfort pracy jest znacznie wyższy, a prace przebiegają sprawniej.

Szczypce do karbowania rur dla instalatorów i dekarzy

Pośród wielu oferowanych w tej kategorii narzędzi są szczypce do karbowania rur. To specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają zmniejszanie średnicy łączonych rur, co zdecydowanie ułatwia prowadzenie wielu prac instalatorskich. Charakterystyczna budowa pozwala na wsunięcie jednej końcówki rury w drugą. Wykorzystywane są więc do łączenia rur na wcisk. Szczypce do karbowania rur stosowane są między innymi przez blacharzy, instalatorów oraz dekarzy.

Jakie zastosowanie znajdują obcęgi?

Innym równie często stosowanym narzędziem są obcęgi. Charakteryzują się krótkimi, ale ostrymi, przeciwstawnie ustawionymi i łukowato zagiętymi ostrzami. W Bricomarche oferujemy obcęgi z czołowymi ostrzami. Solidna budowa szczęk takich narzędzi ułatwia pracę i nie wymaga dużego nacisku. Obcęgi bardzo dobrze sprawdzają się między innymi do wyciągania gwoździ i często stosowane są właśnie do tego celu. Znajdują również zastosowanie do odcinania drutu, a także do przytrzymywania metalowych elementów podczas ich obróbki. Wykorzystywane są między innymi przez takich specjalistów jak stolarze i dekarze. W Bricomarche oferujemy wysokiej jakości kute obcęgi w różnych rozmiarach. Do ich produkcji wykorzystano stal narzędziową. Z