Zamki do drzwi i wkładki

Pokaż na stronie

140 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał metal
Typ zasuwa
Pokrycie ocynk
Materiał metal
Typ zasuwa
Pokrycie ocynk
Materiał metal
Typ zasuwa
Pokrycie ocynk
Rodzaj klucz - klucz
Maks. grubość drzwi 68 mm
Materiał stal+plastik
Maks. grubość drzwi 71 mm
Materiał stal+plastik
Maks. grubość drzwi 53 mm
Materiał stal+plastik
Rodzaj klucz - klucz
Rodzaj klucz - gałka
Rodzaj klucz - gałka
Rodzaj klucz - gałka
Rodzaj klucz - gałka
10 20 50 100 Ofert na stronie

Aby wymienić zamki do drzwi, warto sprawdzić, jaki typ jest zamontowany w danym skrzydle. W większości nowoczesnych drzwi przygotowane są zamki z tak zwaną wkładką. To dobra wiadomość, bo wkładki do drzwi można wymienić w dowolnym momencie! Z tego powodu tego rodzaju zamki są preferowane na przykład w pomieszczeniach biurowych, użytkowych, ale również w pokojach i mieszkaniach do wynajęcia. Ważne jest, aby została dopasowana odpowiednia wkładka, co sprawia, że zamki do drzwi znów staną się funkcjonalne, a co więcej - nikt poza nami nie będzie miał do nich kluczy.


Oferowane wkładki do drzwi zostały wykonane z trwałych materiałów, które świetnie przeciwdziałają próbom włamania. Są dostępne w różnych modelach, zarówno klasycznych z dwiema stronami zamykanymi na klucz, jak i takich, w których po stronie wewnętrznej znajduje się praktyczna gałka. Do dyspozycji są również artykuły metalowe do drzwi, które umożliwiają wymianę zamków w szafkach, na przykład w szkole, zakładzie pracy albo na siłowni.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.