Cyfry na drzwi, litery i oznaczenia

Pokaż na stronie

162 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał aluminium
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
Materiał plastik
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wszechstronne oznaczenia na drzwi przydają się w wykorzystaniu biznesowym, użytkowym i domowym. Numery samoprzylepne czy inne symbole pomagają w odnalezieniu określonego lokalu, czy odpowiedniego pomieszczenia. W asortymencie Bricomarche znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju oznaczeń, które sprawdzają się we wszechstronnym zastosowaniu.


Cyfry na drzwi czy symbole wskazujące np. na rodzaj toalety pełnią istotne zadanie także w firmach. Chcąc zapewnić swoim klientom czy pracownikom komfortowe korzystanie z pomieszczeń biurowych lub użytkowych, powinieneś je w prawidłowy sposób wskazać.


Po co oznaczać drzwi i klucze? Powód jest niezwykle ważny!

Możemy wymienić przynajmniej kilka cech, które sprawiają, że odpowiednie oznaczenie drzwi lub kluczy ułatwia korzystanie z nich. Dlaczego powinieneś wybrać cyfry samoprzylepne na drzwi lub etykiety na klucze?


  • Szybsza lokalizacja pomieszczenia.
  • Prostszy dobór klucza do numeru drzwi.
  • Lepsza komunikacja z potencjalnym klientem.
  • Zwiększenie komfortu użytkowania pomieszczeń sanitarnych.
  • Wskazanie zastosowania danego pomieszczenia.


Niedrogie elementy opisujące numer czy przeznaczenie pomieszczenia, pomagają w dotarciu do niego w efektywny sposób. Inne ułatwiają rozpoznanie typu danego miejsca (np. przez różnego rodzaju tabliczki z napisami). Numery na drzwi samoprzylepne, tabliczki informacyjne czy symbole są ogromnym ułatwieniem dla wszystkich osób, które korzystają z budynku.


Jak wybrać cyfry na drzwi? O tym warto pamiętać

Zacznijmy od tego, po co wykorzystywane są cyferki na drzwi. Usprawniają one komunikację między domownikami a osobami z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu takiego oznaczenia możesz wskazać który numer mieszkania posiadasz, a co za tym idzie listonosz czy kurier szybciej Cię znajdzie. Stosowanie takiego oznaczenia pomaga znaleźć Cię też potencjalnym odwiedzającym wśród rodziny i znajomych.


Zresztą cyfry na drzwi to element ważny również w zastosowaniu komercyjnym. W ten sposób łatwiej wskażesz potencjalnym Klientom, do którego lokalu mają się udać. Komunikacja jest dzisiaj kluczowym aspektem w budowaniu zaufania przez przedsiębiorców. Nie ważne czy masz więc firmę w biurowcu, czy bloku mieszkalnym – powinieneś zamontować symbol numeru Twojego biura, sklepu, przedsiębiorstwa usługowego i podobnych. Pamiętaj również, że dostępne w Bricomarche cyfry nadają się do oznaczenia pokoi hotelowych w obiektach gościnnych jak hotele, hostele czy pensjonaty.


Poza tym numery samoprzylepne czy przykręcane pomagają też w odpowiednim wskazaniu pomieszczeń w magazynach, czy fabrykach. Nowi pracownicy nie będą mieli problemu z odnalezieniem wskazanego obszaru, idąc po numerach. Na pewno docenią czytelne oznaczenie i będą pracować szybciej oraz wydajniej.


W jaki sposób wybrać określone elementy? Zwróć uwagę na ich wielkość i kolor. Nie mogą zajmować zbyt dużego obszaru drzwi (nie będzie to zbyt estetyczne), ale z drugiej strony powinny być widoczne z dalszej odległości. Z kolei wybierając kolor symboli sprawdź, czy pasują do skrzydeł i nie zlewają się z nimi. Nie powinieneś np. montować czarnych cyfr na ciemnych drzwiach. Te nie będą dobrze widoczne i nie spełnią swoich funkcji.


Pamiętaj, żeby oznaczyć też klucz do danego pomieszczenia. W ofercie Bricomarche znajdziesz specjalne breloki, na których napiszesz numer lokalu. W ten sposób szybko znajdziesz przypisany do niego klucz, nawet jeżeli w jednym pęku masz ich kilka lub kilkanaście.


Jak montować numery na drzwi?

Istnieje kilka możliwości zamontowania takich oznaczeń. Najlepiej zakupić cyfry samoprzylepne na drzwi. Elementy te posiadają taśmę dwustronną. Dzięki temu w prosty sposób przykleisz je do powierzchni skrzydła. Numery z samoprzylepnym mocowaniem to szybki i łatwy montaż, bez konieczności wiercenia w drzwiach. Pamiętaj, aby wcześniej dokładnie wytyczyć miejsce przyklejenia numerów, korzystając z dłuższej poziomicy. Symbol ten powinien wisieć prosto, w połowie pomiędzy wizjerem, a górnym końcem skrzydła drzwiowego.


Jeżeli masz zamiar oznaczyć zewnętrzne skrzydła drzwiowe, dobrze znaleźć cyfry metalowe samoprzylepne, wykonane z materiałów odpornych na korozję. To trwałe elementy, które wytrzymają wiele lat eksploatacji drzwi. Nie poddają się wstrząsom czy skrajnym warunkom atmosferycznym.


Pamiętaj, że samemu możesz stworzyć swoje numerki na drzwi samoprzylepne, jeżeli zakupione przez Ciebie części nie posiadają dedykowanej taśmy. Wystarczy znaleźć taśmę dwustronną (dostępną także w asortymencie Bricomarche) i za jej pomocą przykleić kolejne cyfry.


Jeżeli obawiasz się oderwania elementów informacyjnych, możesz je przykręcić do drzwi. Będzie to jednak wymagać ingerencji w strukturę skrzydła.


Gdzie możesz wykorzystać sanitarne i użytkowe oznaczenia na drzwi?

Symbole sanitarne (na których znajdziesz wizerunek mężczyzny lub kobiety) stosowane są w oznaczeniu pomieszczeń takich jak toalety, natryski czy szatnie. Najczęściej spotkasz je w obiektach użyteczności publicznej lub w publicznych toaletach. Swoje zastosowanie znajdą w hotelach, biurowcach, stacjach benzynowych, sklepach (małych i wielkopowierzchniowych), na basenach, w kinach, teatrach i innych miejscach, gdzie jest toaleta, szatnia lub publiczny prysznic.


Jeżeli chodzi o oznaczenia użytkowe (tabliczki z napisami), to są one stosowane w domach, firmach, magazynach czy halach produkcyjnych. Mogą ostrzegać o potencjalnie niebezpiecznym zwierzęciu na podwórku („Uwaga – zły pies!”), zakazie wstępu na dany obszar („Wstęp wzbroniony”) lub są informacją o funkcji określonego miejsca („Maszynownia”, „Magazyn”, „Biura” itd). Pamiętaj, że odpowiednio oznaczone pomieszczenia w firmie są istotnym elementem efektywnej pracy. Z kolei właściciel firmy ma nałożony przez prawo obowiązek odpowiedniego oznaczenia wyjść ewakuacyjnych z budynku.


Jakiego rodzaju cyferki na drzwi i inne oznaczenia znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju cyferki na drzwi i inne symbole, które wykorzystasz w oznaczaniu skrzydeł prywatnych, ale też firmowych. Są proste w montażu, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dostosujesz swoje potrzeby do własnych wymagań.


Nasze numery na drzwi samoprzylepne i pozostałe, a także tabliczki i oznaczenia kluczy wykonane są z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o szczegóły. Pochodzą od cenionych producentów. Sprawdzą się w mieszkaniach, hotelach, gastronomii, sklepach i wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.


Mamy cyfry metalowe samoprzylepne i te wykonane z tworzyw sztucznych. Posiadamy liczne rodzaje tablic informacyjnych (np. „Uwaga – drapieżny kot”). Mamy etykiety na klucze w wielu wariantach kolorystycznych i wyraźne, trwałe i estetyczne symbole sanitarne.


Poza tym znajdziesz u nas także innego rodzaju akcesoria drzwiowe jak zamki do drzwi czy klamki. Cały czas rozszerzamy nasz asortyment, z myślą o naszych Klientach. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.