Drukuj

Miarka do karmy 250 g M225

Happet
  • Opis i specyfikacja Miarka do karmy 250 g M225
  • Miarka do karmy 250 g M225 Opinie
  • Porady

Miarka M225 do karmy 250g

Miarka do karmy to praktyczne narzędzie, które pozwoli Ci na wygodne odmierzanie odpowiedniej ilości suchej karmy dla Twojego zwierzaka. Jest zaprojektowana w taki sposób, aby łatwiej było sięgać i nabierać sypki produkt z dużych, kilkudziesięcio litrowych worków.

Jest wykonana z bezpiecznego dla zwierząt materiału, który jest odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu. Zalecana do codziennego użytku dla utrzymania zdrowej wagi zwierzęcia.

Typ
pojemnik
Wymiary produktu
7 x 12 x 12 cm
Materiał
stal nierdzewna
EAN
5907708645470
Kolor
srebrny

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.