Drukuj

Lepik na zimno do papy 10 kg

Den Braven
  • Opis i specyfikacja Lepik na zimno 10 kg
  • Do pobrania
  • Lepik na zimno 10 kg Opinie
  • Porady
Den Braven Lepik na zimno to elastoplastyczna masa bitumiczno-kauczukowa, z dodatkiem związków chemicznych poprawiających przyczepność, do klejenia papy i izolacji powłokowych przeciwwilgociowych fundamentów typu lekkiego.
Marka
Den Braven
Informacje dodatkowe
Nie stosować do styropianu i pap smołowych. Nie stosować podczas opadów. Unikać silnie nasłonecznionych powierzchni. Nałożoną masę chronić przed intensywnym schnięciem i opadami.
Średnie zużycie
0,8 - 1,2 kg/m²
Opakowanie
10 kg
Właściwości
Modyfikowany kauczukiem syntetycznym. Na suche i lekko wilgotne podłoża. Po odparowaniu rozcieńczalników elastoplastyczny i odporny na działanie wody, słabych kwasów, zasad i agresywnych związków zawartych w ziemi. Zawiera rozpuszczalnik organiczny.
Zastosowanie
Klejenie na zimno tradycyjnych pap asfaltowych do podłoża mineralnego, a także między sobą w pokryciach warstwowych. Hydroizolacja lekka przeciwwilgociowa.
EAN
8711595089470

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.