Meble łazienkowe, szafki i słupki do łazienki

Pokaż na stronie

271 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rodzaj zestaw
339 00 szt.
Rodzaj zestaw
Rodzaj wisząca
Rodzaj słupek
Rodzaj wisząca
Rodzaj słupek
Rodzaj naszafkowa
Rodzaj słupek
Rodzaj słupek
Rodzaj zestaw
Rodzaj zestaw
Rodzaj zestaw
10 20 50 100 Ofert na stronie

Kategoria Meble łazienkowe i lustra to idealne miejsce dla każdego, kto znajduje się w trakcie urządzania własnej łazienki. Niezależnie od tego czy urządzamy łazienkę od podstaw w nowym lokum czy dokonujemy upragnionego remontu, meble łazienkowe to obowiązkowy przystanek na drodze do wymarzonego wnętrza. W kategorii Meble łazienkowe znajdziemy szeroki wybór elementów niezbędnych do urządzenia efektownej i dostosowanej do naszych indywidualnych potrzeb łazienki.

Meble do małej i dużej łazienki!

Meble łazienkowe dobieramy do naszego wnętrza według wielu kryteriów. Jednym z najczęstszych i najbardziej oczywistych jest ilość przestrzeni, jaką dysponujemy. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych zarówno do niewielkich łazienek w blokach, jak i do tych przestronnych, na przykład przylegających do głównej sypialni w domu jednorodzinnym. Oferujemy między innymi różnej wielkości szafki podumywalkowe oraz praktyczne szafki wiszące o różnej wysokości i szerokości.

Praktyczne szafki łazienkowe

Podczas doboru mebli nie możemy także zapomnieć o szafkach łazienkowych, w których zamontowane jest lustro. One także występują w wielu wariantach, możemy na przykład wybrać szafkę, do której dołączone są zewnętrzne półki na kosmetyki i inne akcesoria. Jeżeli jednak nasza przestrzeń jest ograniczona, możemy z powodzeniem zdecydować się na mniejszą i bardziej kompaktową szafkę. Dostępne są także słupki łazienkowe, które są nie tylko estetyczne, ale także praktyczne, pozwalają bowiem przechowywać ręczniki lub inne akcesoria łazienkowe. W naszej ofercie znajdują się również  szafki połączone z umywalką.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.