Wanny, prysznice i akcesoria do kabin

Wanny, prysznice i akcesoria do kabin na Bricomarche.pl

Wanny i prysznice to szeroki dział, w którym poza tymi dwoma elementami wyposażenia łazienki znajduje się wiele innych, m.in.: brodziki, obudowy, zasłonki prysznicowe, drążki, części zamienne do kabin, parawany nawannowe, obudowy, nóżki i akcesoria montażowe. Tak szeroki wybór produktów pozwala zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy wanny o bardzo różnorodnych kształtach i wymiarach, a także designie. Znajdują się tu zarówno duże, wygodne modele, dzięki którym podczas kąpieli zrelaksujemy się niczym w spa, jak i wanny, które zmieszczą się w znacznie mniejszej przestrzeni. Bardzo ciekawie prezentują się wanny asymetryczne, mające zaokrąglony brzeg. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań mamy wiele modeli wanien o prostokątnym kształcie.

Równie szeroki wybór dotyczy kabin prysznicowych. Te także mają różne wymiary i kształty, oraz dodatkowe funkcje, takie jak hydromasaż, deszczownica zamiast klasycznej słuchawki czy opcja radia w kabinie. Znajdują się tu klasyczne rozwiązania, jakie stanowią kabiny z brodzikiem oraz nowoczesne, czyli kabiny bez brodzika, z modnym odpływem liniowym.

W zależności od wybranej opcji – wanny lub prysznica, trzeba dobrać do nich niezbędne akcesoria. Zapewnią one bezproblemowy montaż, dopełnią wyglądu i wpłyną na komfort użytkowania.

Porady

Zobacz więcej porad