Bidety i pisuary do toalety

Pokaż na stronie

18 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Współcześnie bidety łazienkowe wracają do łask, pojawiając się w coraz większej liczbie łazienek. Urządzenia te pozwalają na komfortowe podmycie okolic intymnych po skorzystaniu z ubikacji. Dają też szansę lepszego zadbania o higienę w przypadku osób o ograniczonym zakresie ruchu albo tych, które często zapadają na niekomfortowe infekcje. Z uwagi na konstrukcję bidety łazienkowe mogą być zawieszane albo stojące. Warto instalować je w miejscach, w których nie brakuje miejsca na nogi i dostępna jest wolna przestrzeń wokół.


Inne artykuły sanitarne, które warto umieścić w łazience, to pisuary. Umożliwia on wygodne oddawanie moczu mężczyznom, a jednocześnie raz na zawsze redukuje problem zabrudzeń na standardowej toalecie czy wiecznie podniesionej deski. Pisuary zazwyczaj przygotowane są do montażu bezpośrednio na ścianie, co umożliwia wygodne korzystanie z nich każdemu mężczyźnie. Jedne i drugie urządzenia są wykonane z trwałych materiałów, odpornych na działanie detergentów i łatwych w czyszczeniu, co wspomaga utrzymanie higieny.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.