Wieszaki łazienkowe, uchwyty na papier, mydelniczki

Pokaż na stronie

544 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 3,68 cm
Długość 11,5 cm
Długość 28 cm
Długość 25 cm
Długość 20 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

W każdej łazience znajdzie się miejsce na wieszaki łazienkowe. Dodają one przestrzeń do przechowywania, dzięki czemu łatwiej jest zawiesić na przykład szlafroki albo ręczniki każdego członka rodziny. Zwykłe, niewielkie wieszaki to dobre rozwiązanie na przykład na drzwi albo przy zlewie. Z kolei długie wieszaki łazienkowe, zwykle ruchome, pozwalają zawiesić ręczniki do wyschnięcia. Dobrze nadadzą się też do suszenia drobnych rzeczy, na przykład bielizny. Są trwałe i ruchome, co pozwala ustawić ich pozycję w dowolny sposób.


Inne akcesoria łazienkowe, które przygotowaliśmy w naszej ofercie, to uchwyty na papier. Papiernice są niezbędne wszędzie, gdzie stoi toaleta. Sprawiają, że papier jest chroniony przed zabrudzeniami czy zamoczeniem, a jednocześnie wygodnie dostępny przy muszli. Mogą mieć formę prostego uchwytu albo dodatkowy daszek, który pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Uchwyty na papier warto dopasować wyglądem do innych elementów montowanych w ścianie, na przykład mydelnic albo uchwytów na kubki.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.