Drukuj

Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna Extra Biały Kremowy 2,5 l Sadolin

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Z

Wybierz swoją opcję

Do ulubionych

Paleta kolorów

Wybrany kolor: Biały Kremowy 99
  • Opis i specyfikacja Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna Extra Biały Kremowy 2,5 l Sadolin
  • Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna Extra Biały Kremowy 2,5 l Sadolin Opinie
  • Porady
Sadolin Lakierobejca Extra Ochronno-Dekoracyjna to nowoczesna lakierobejca przeznaczona do malowania zewnętrznych powierzchni drewnianych. Oferuje długotrwałą ochronę drewna - gwarancję 10 lat ochrony drewna. Chroni drewno przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności przed mrozem, wilgocią i szkodliwym promieniowaniem UV. Technologia Flexiguard™ tworzy silną elastyczną i ochronną powłokę, która rozszerza się lub kurczy wraz z drewnem w zależności od temperatury, dzięki czemu powłoka nie łuszczy się i nie pęka nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych. Powłoka odporna na działanie grzybów pleśniowych i biokorozję.
Marka
Sadolin
Typ
lakierobejca
Kolor
kremowy
Wykończenie
półmat
EAN
5904078200407
Pojemność
2,5 l
Wydajność
20 m²/l
Ilość warstw
2-3
Druga warstwa po
17 h
Czas schnięcia w dotyku
17 h
Całkowity czas schnięcia
72 h
Odporność na szorowanie
nie
Sposób nanoszenia
pędzel
Hipoalergiczny
nie
Czas ochrony
10 lat
Rozcieńczalnik
nie
Zastosowanie
Na zewnątrz - fasady, altanki, okna, drzwi, płoty, meble ogrodowe i inne powierzchnie drewniane z drewna gładkiego, heblowanego.
Właściwości
Do 10 lat ochrony drewna. Elastyczna powłoka Flexiguard™ nie łuszczy się i nie pęka. Chroni drewno przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Tworzy powłoki odporne na biokorozję.
Nazwa koloru
Biały Kremowy 99

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.