Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 5 kg Atlas

Atlas

Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 5 kg Atlas

Atlas

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 5 kg Atlas
  • Do pobrania
  • Klej uniwersalny ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA C1TE 5 kg Atlas Opinie
  • Porady
Klej jest mniej podatny na napowietrzanie i tworzy mieszaninę homogeniczną - jednorodną pod względem rozprowadzenia składników w całości przygotowanej masy. Właściwość ta, wsparta idealnym doborem stosu kruszywowego, zapewnia warstwie kleju najwyższą wytrzymałość. Doskonale rozprowadza się po powierzchni - siły adhezji zaprawy są na tyle duże, iż uniemożliwiają „zawijanie się” kleju na pacę (przy prawidłowo zagruntowanym podłożu). Idealnie dobrana lepkość kleju pozwala łatwiej operować przyklejaną płytką. Zapewnia: szeroki zakres grubości nakładanej warstwy kleju (2 - 10 mm) a tym samym pozwala na cienkowarstwowe przyklejenie okładzin również na nierównym podłożu oraz umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; wydłużony czas otwarty - umożliwia przyłożenie płytki do kleju nawet 30 minut od momentu naniesienia go na podłoże - można jednorazowo nanieść go na większą powierzchnię i dzięki temu minimalizować czas pracy; obniżony spływ, dzięki któremu możliwy jest montaż ceramiki „od góry” i uniknięcie przyklejania docinanych płytek na eksponowanej powierzchni.
Marka
Atlas
Informacje dodatkowe
wydłużony czas otwarty - do 30 minut; wchodzenie na posadzkę po ok. 24 godzinach
Typ
klej do płytek, C1TE
Rodzaj
elastyczny
Opakowanie
5 kg
Średnia wydajność
1,7 - 2,9 kg/m²
EAN
5905400015119
Mrozoodporność
tak
Zastosowanie
do małego i średniego formatu płytek ceramicznych, w tym gresu oraz do płytek betonowych; do łazienek, kuchni, korytarzy, pralni, ściany i podłogi; umożliwia wyrównywanie podłoży mineralnych; na zewnątrz i do wnętrz przy niskich i średnich obciążeniach eksploatacyjnych

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.