Klej montażowy dyspersyjny 100 ml

NALMAT

Klej montażowy dyspersyjny 100 ml

NALMAT

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej montażowy dyspersyjny 100 ml
  • Klej montażowy dyspersyjny 100 ml Opinie
  • Porady
Marka
Technicqll
Informacje dodatkowe
Czas wiązania: 10 min wstępne utwardzenie, 24 h pełne utwardzenie
Rodzaj aplikacji
tubka
Pojemność
100 ml
Temp. stosowania
od -15°C do +60°C
EAN
5902051001331
Zastosowanie
Przeznaczony do łączenia wszystkich materiałów budowlanych: głównie drewna, korka, wełny mineralnej, styropianu, a także szkła, metali, ceramiki i tworzyw sztucznych itp. do wszystkich podłoży takich jak: beton, tynk, płyty pilśniowe, paździerzowe i kartonowo-gipsowe.
Właściwości
Biały, nieagresywny wobec styropianu, nie spływa z powierzchni pionowych, nie odbarwia podłoży. Posiada tzw. szybki chwyt. Łatwy do nakładania i rozprowadzania, wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża. Łatwo zmywalny nadmiar kleju. Nie pęka, zastępuje wkręty, gwoździe, kołki i nity.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.