Akcesoria do boilerów i ogrzewaczy

Pokaż na stronie

13 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
10 20 50 100 Ofert na stronie

Podczas użytkowania instalacji ciepłej wody, zarówno tej doprowadzającej wodę do jej ujścia, na przykład kranu, jak i w instalacjach grzewczych, ważny jest stan techniczny elementów. Anody magnezowe to najpopularniejsze anody stosowane zazwyczaj w zbiornikach na wodę oraz urządzeniach, które służą do jej nagrzewania. Z uwagi na szereg reakcji chemicznych to właśnie anody magnezowe mogą wpływać na zniszczenie sprzętu, co wiąże się z dużym kosztem naprawy. Zamiast tego warto kontrolować ich stan i wymieniać je, zanim ulegną całkowitemu zużyciu.


W sklepie Bricomarche.pl zgromadzone zostały również inne akcesoria do bojlerów, na przykład takie, które umożliwiają łatwiejszy montaż elementów w dowolnym systemie. Różne wymiary wsporników i elementów mocujących sprawiają, żę ogrzewanie wody przebiega w sposób bezpieczny, bez ryzyka uszkodzenia elementów instalacji grzewczej. Co więcej, wszystkie akcesoria do bojlerów dostosowane są do ich poszczególnych modeli pod względem rozmiaru, a także dopuszczalnego obciążenia. W ten sposób łatwiej można je dopasować.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.