Akcesoria do boilerów i ogrzewaczy

Pokaż na stronie

13 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Podczas użytkowania instalacji ciepłej wody, zarówno tej doprowadzającej wodę do jej ujścia, na przykład kranu, jak i w instalacjach grzewczych, ważny jest stan techniczny elementów. Anody magnezowe to najpopularniejsze anody stosowane zazwyczaj w zbiornikach na wodę oraz urządzeniach, które służą do jej nagrzewania. Z uwagi na szereg reakcji chemicznych to właśnie anody magnezowe mogą wpływać na zniszczenie sprzętu, co wiąże się z dużym kosztem naprawy. Zamiast tego warto kontrolować ich stan i wymieniać je, zanim ulegną całkowitemu zużyciu.


W sklepie Bricomarche.pl zgromadzone zostały również inne akcesoria do bojlerów, na przykład takie, które umożliwiają łatwiejszy montaż elementów w dowolnym systemie. Różne wymiary wsporników i elementów mocujących sprawiają, żę ogrzewanie wody przebiega w sposób bezpieczny, bez ryzyka uszkodzenia elementów instalacji grzewczej. Co więcej, wszystkie akcesoria do bojlerów dostosowane są do ich poszczególnych modeli pod względem rozmiaru, a także dopuszczalnego obciążenia. W ten sposób łatwiej można je dopasować.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.