Kosmetyka samochodowa

Pokaż na stronie

1320 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 5 l
Typ do szyb
4 99 szt.
Cena za 1 l 1.00 zł
19 99 szt.
Cena za 1 l 79.96 zł
Marka 4Car
Opakowanie 0,5 l
Typ wosk
Marka 4Car
Opakowanie 0,5 l
Typ wosk
Marka TECH-ON
Opakowanie 0,6 l
Typ inne
Marka K2
Opakowanie 770 ml
Typ inne
Marka K2
Typ inne
Marka Wunderbaum
Typ inne
Marka PHENIX
Opakowanie kanister 5 l
Typ płyn do chłodnic
Typ inne
Marka Shell
Marka Xeramic
Marka Xeramic
Marka Xeramic
Marka Xeramic
Marka Xeramic
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wielu osobom kosmetyka samochodowa kojarzy się przede wszystkim z dbaniem o czystość karoserii czy tapicerki. Niezaprzeczalnie jest to ważne, bo zapobiega niszczeniu tych powierzchni, ich szybszemu pruciu czy rdzewieniu. Jednakże akcesoria samochodowe z tej kategorii to również produkty, dzięki którym podzespoły w każdym aucie działają tak, jak powinny. Ułatwiają to specjalistyczne płyty do spryskiwaczy, ale również te przeznaczone do chłodnicy albo dolewki do benzyny zapobiegające jej zamarzaniu czy czyszczące wtryski. Wszystkie stworzone po to, aby dbać o samochód.

Praktyczna i skuteczna kosmetyka samochodowa, którą znaleźć można w sklepie Bricomarche.pl, to środki przeznaczone do konkretnych rodzajów samochodów albo do stosowania w wyznaczonych warunkach i porach. Wiele z nich zostało przygotowanych przez cenionych producentów, co przekłada się na ich doskonałą jakość, wydajność oraz funkcjonalność. Akcesoria samochodowe dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności. Specjalne systemy dozowania znacznie ułatwiają ich użytek w samochodach osobowych i ciężarowych.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.