Grill żeliwny kociołek 36 cm Activia

Activa

Grill żeliwny kociołek 36 cm Activia

Activa

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Grill żeliwny kociołek 36 cm Activia
  • Grill żeliwny kociołek 36 cm Activia Opinie
  • Porady
Łatwy w montażu grill wykonany niemal w całości z żeliwa. Żeliwny ruszt grillowy pozwala łatwiej utrzymać temperaturę grillowanych potraw. Grill wyposażony jest również w przesłony wentylacyjne dla zapewnienia dobrej cyrkulacji powietrza.
Informacje dodatkowe
wykonanie z lakierowanych żeliwnych odlewów; korpus urządzenia w kolorze czarnym, pokryty lakierem żaroodpornym; żeliwny ruszt grillowy i węglowy; przesłona wentylacyjna w misce paleniskowej; regulacja wysokości rusztu; wykonane z drewna uchwyty (x4); powierzchnia grillowania fi. 35 cm - odpowiedni dla około 4 osób
Rodzaj
węglowy
Długość
36 cm
EAN
4260056080081
Materiał
żeliwo
Szerokość
45 cm
Kolor
czarny

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.