Grill bezdymny Mirpol

MIRPOL

Grill bezdymny Mirpol

MIRPOL

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Grill bezdymny Mirpol
  • Grill bezdymny Mirpol Opinie
  • Porady
Bezdymny grill Mirpol MIR642 wyposażony został w dmuchawę elektryczną. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które pozwala na grillowanie niezależnie od pogody i miejsca. To produkt, który sprawdzi się zarówno w domu, mieszkaniu, czy na biwaku lub wycieczce.
Informacje dodatkowe
MIR642 został wyposażony w ruszty z nieprzywierającą powłoką. Dmuchawa elektryczna, w którą wyposażony został produkt pozwala na niezwykle szybkie i bezproblemowe rozpalenie grilla oraz podtrzymywanie ognia bez problemu. Misa została wykonana ze stali ocynkowanej. Produkt lekki, przez co łatwy w transportowaniu.
Rodzaj
węglowy
Długość
35 cm
EAN
5902659142351
Materiał
stal
Szerokość
23 cm
Kolor
Czarno-seledynowy

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.