Drukuj

Gąbka dwustonna mikrofibra i ircha syntetyczna

CarCommerce
  • Opis i specyfikacja Gąbka dwustonna mikrofibra i ircha syntetyczna
  • Gąbka dwustonna mikrofibra i ircha syntetyczna Opinie
  • Porady
Gąbka dwustronna Z jednej strony mikrofibra - do usuwania zabrudzeń Z drugiej ircha syntetyczna - bardzo skuteczna w usuwaniu zaparowań z szyb samochodowych Wysoka skuteczność, a jednocześnie delikatność przy kontakcie z oczyszczanymi powierzchniami. Należy okresowo przepłukać gąbkę w letniej wodzie z dodatkiem detergentu celem usunięcia nagromadzonych w niej zanieczyszczeń, a następnie wycisnąć nadmiar wody
Marka
ZI0142
Typ
kosmetyka auta
Opakowanie
1 sztuka
Zastosowanie
Z jednej strony mikrofibra - do usuwania zabrudzeń. Z drugiej ircha syntetyczna - bardzo skuteczna w usuwaniu zaparowań z szyb samochodowych.
Właściwości
Skład 80% poliester 20% poliamid
EAN
5901225427045

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.