Farby dekoracyjne do wnętrz

Pokaż na stronie

64 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Estetyczny wygląd wnętrza to nie tylko dobrze dobrane dodatki, ale również ciekawie zastosowane materiały takie jak farby dekoracyjne. Choć wszystkie farby dają określony efekt estetyczny, to jednak produkty z tej kategorii wyróżniają się bardzo specyficznym składem. Farba z brokatem to dobry wybór, jeśli celem jest stworzenie nietuzinkowego wnętrza z jedną, odstającą od innych, ścianą. Produkty te aplikuje się identycznie jak standardowe farby wewnętrzne. Do tego celu można wykorzystać szereg rozmaitych narzędzi, zależnych od precyzji wykonywanej pracy.

Dzięki bogatemu wyboru można dopasować farby dekoracyjne do tego, jaki jest kolor wiodący albo dodatkowy w stylizacji wnętrza. Wszystkie produkty z tej kategorii w sklepie Bricomarche.pl występują w wygodnych opakowaniach, które można zużyć podczas jednego malowania średniej ściany albo wykorzystać do przygotowania kilku różnych, świecących powierzchni. Farba z brokatem jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych. Zależnie od ilości położonych warstw może on dawać subtelny, atrakcyjny efekt dekoracyjny albo wręcz efekt wow!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.