Farba Prosto Na Rdzę Szary Młotkowy 0,7 l Hammerite

AkzoNobel

Farba Prosto Na Rdzę Szary Młotkowy 0,7 l Hammerite

AkzoNobel

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

Wybrany kolor: szary
  • Opis i specyfikacja Farba Prosto Na Rdzę Szary Młotkowy 0,7 l Hammerite
  • Farba Prosto Na Rdzę Szary Młotkowy 0,7 l Hammerite Opinie
  • Porady
Hammerite Prosto Na Rdzę jest jednoskładnikową farbą schnącą na powietrzu, przeznaczoną do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych (stal, żeliwo). Specjalnie dobrana kombinacja składników nadaje farbie optymalną, wysoką konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw. Dzięki specjalnej recepturze malowanie powierzchni metali żelaznych nie wymaga bardzo dokładnego oczyszczania z rdzy, nakładania warstw gruntujących i podkładowych. Odpowiednia pigmentacja i wyselekcjonowane żywice, będące bazą tego produktu, zapewniają optymalną ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych i korozyjnych. Farbę można stosować również wewnątrz pomieszczeń.
Pojemność
0,7 l
Wydajność
8 - 10 m²/l
Czas schnięcia w dotyku
2 h
EAN
5011867046709
Całkowity czas schnięcia
od 8 h
Rozcieńczalnik
Nie stosuje się. Produkt gotowy do użycia.
Zastosowanie
Przeznaczona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych (stal, żeliwo).
Właściwości
Prosto na rdzę. Tworzy barierę chroniącą przed wilgocią i zapobiega powstawaniu rdzy. Gwarantowane 8 lat ochrony przed korozją.
Kolor
szary

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.