Rury osłonowe do kabli i przewodów

Pokaż na stronie

28 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ rura
Wymiary produktu Ø 2,5 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2,2 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2,8 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 3,2 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 1,3 x 200 m
Typ rura
Wymiary produktu Ø1,8 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 1,6 x 200 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2,5 x 1000 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 1,6 x 1000 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 3,2 x 1000 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø2 x 2500 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø2,5 x 2500 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 1,6 x 2500 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2 x 1000 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 3,2 x 2500 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø2 x 2500 cm
Typ rura
Wymiary produktu Ø 2,5 x 2500 cm
Wymiary produktu 5 x 4 x 1,5 cm
Typ osłona przewodów
Wymiary produktu 36 x 21,5 x 8 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dostępne na stronie sklepu internetowego Bricomarche rury osłonowe, cechują się świetną wytrzymałością na uszkodzenia, ale to nie wszystko. Każdy produkt stworzony został w przemyślany i dokładny sposób. Dzięki temu, oprócz wytrzymałości, rury osłonowe, które oferujemy, są odporne na działanie agresywnych związków chemicznych, a także wykazują tolerancję na skrajne warunki termiczne.


Rury karbowane, które możecie zakupić w naszym sklepie, wybierane są chętnie zarówno przez duże przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie produkty są łatwe w montażu i odporne na pękanie, ścieranie i inne niekorzystne czynniki. Ponadto nasze rury karbowane są lekkie i posiadają uniwersalny kształt, który sprawdzi się podczas realizacji różnego typu projektów. A może w swojej pracy potrzebujesz wysokiej jakości rur osłonowych do kabli, które staną na wysokości zadania? Wszystko to posiadamy w ofercie naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z tej kategorii!


Zabezpiecz przewody elektryczne za pomocą rur osłonowych do kabli

W budowaniu sprawnej instalacji elektrycznej lub telekomunikacyjnej przydadzą Ci się rury osłonowe do kabli. Elementy te wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu dobrze chronią kable izolowane prowadzone w ich wnętrzu.


W tej kategorii znajdziesz rury osłonowe do przewodów zarówno gładkie i sztywne, jak i elastyczne karbowane. Znajdziesz także praktyczne rury termokurczliwe, które posłużą Ci do wykonywania połączeń kabli w dowolnej instalacji i jednocześnie zabezpieczą to połączenie.


Rury osłonowe do kabli możesz stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.


Kiedy przydadzą Ci się rury RLM?

Rury RLM wykonane są z trwałego i sztywnego PCV. W tej kategorii znajdziesz rury o różnej średnicy i długości. Pamiętaj, że rury RLM nie są elastyczne, dlatego nadają się jedynie do zabezpieczania przewodów, które poprowadzone są w linii prostej. Przy wyborze odpowiedniego produktu weź pod uwagę średnicę rury i dopasuj ją do ilości i grubości kabli, które chcesz zabezpieczyć.


W jakich sytuacjach warto zabezpieczyć kable elektryczne? Jeśli masz zamiar puścić kable od internetu czy telewizji w ścianie, warto to zrobić w odpowiednich rurach. Dzięki temu nie tylko zabezpieczysz je przed wilgocią z tynku czy uszkodzeniem. Rozwiązanie to pozwoli Ci w razie awarii sieci wymienić szybko kable bez kłucia całych ścian. Rury te zabezpieczają także kable sieciowe i elektryczne przed naciskiem dużego ciężaru. Wykorzystaj je, jeśli chcesz je poprowadzić w posadzce. Spełniają podobne funkcje, co kanały instalacyjne.


Zastosowanie rur karbowanych do kabli

Jeśli Twoja instalacja elektryczna często zakręca, wykorzystaj do jej zabezpieczenia rury karbowane. W tej kategorii znajdziesz bardzo elastyczne rury karbowane do kabli wykonane z tworzywa sztucznego PP. Możesz wybrać także nieco sztywniejszy model wykonany z PCV. Dzięki żeberkowej budowie możesz je skręcać pod kątem 90° i dopasować do swojej instalacji.


Rury karbowane również zabezpieczają kable przed warunkami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto chronią je przed nadmiernym zginaniem, co mogłoby doprowadzić do problemów z przesyłaniem sygnału. Możesz je zanurzyć w tynku lub wylewce, lub poprowadzić nad sufitem podwieszanym. Sprawdzą się także w pomieszczeniach wilgotnych.


Zaprowadź porządek w przewodach i zastosuj rurki osłonowe

Duża liczba kabli odchodzących od komputera czy innych urządzeń elektrycznych zawsze powoduje nieporządek. Kable plączą się i wyginają, co znacząco zwiększa ryzyko ich uszkodzenia. Ponadto się kurzą i są narażone na ryzyko zalania czy uszkodzenia mechanicznego. Sznur zwisających kabli również nie wygląda zbyt estetycznie.


Jest jednak na to rozwiązanie. Rurki osłonowe do kabli elektrycznych pozwolą Ci zaprowadzić porządek w przewodach komputerowych. W tej kategorii dostępna jest elastyczna osłona na kable, która ma regulowaną średnicę. Możesz przepuścić przez nią nawet sporą wiązkę kabli i połączyć w jeden zabezpieczony przewód. W ten sposób podniesiesz także estetykę pomieszczenia, szczególnie gdy Twoje biurko ustawione jest na środku pokoju i nie ma tylnej ścianki.


Prawidłowe połączenie kabli elektrycznych zapewnią Ci rurki termokurczliwe

W tej kategorii znajdziesz także praktyczne rurki termokurczliwe, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie połączyć przewody elektryczne. Ich użycie jest bardzo proste. Dostępne są w wygodnych zestawach, w których znajdziesz kilka sztuk koszulek w różnych kolorach i o różnej średnicy. Możesz zatem dobrać odpowiednią sztukę do łączonego przewodu i jednocześnie odpowiednio go oznaczyć.


Rurki termokurczliwe wykonane są z tworzywa odpornego na wilgoć i promienie UV. Chronią więc przewody przed warunkami zewnętrznymi. Możesz je zastosować także do kabli elektrycznych biegnących w ścianie czy podłodze. Po nałożeniu ich na kabel w miejscu połączenia przewodów wystarczy rurkę podgrzać, a ona skurczy się i ciasno przylegnie do przewodów, zapewniając im odpowiednią ochronę i izolację.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.