Zaślepki do gniazdek, adaptery, złączki i akcesoria elektryczne

Pokaż na stronie

43 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Prąd znamionowy 2 A
Stopień ochrony brak
Prąd znamionowy 2 A
Stopień ochrony brak
Prąd znamionowy 2 A
Stopień ochrony brak
Prąd znamionowy 2 A
Stopień ochrony brak
10 20 50 100 Ofert na stronie

Odsłonięte przewody albo gniazdka elektryczne stanowią często zagrożenie dla zdrowia i życia domowników, zwłaszcza tych najmłodszych. Są też niewskazane, jeżeli w domu mieszkają zwierzęta. Zaślepki do gniazdek to najprostsze rozwiązanie, które pozwoli zapobiec przypadkowemu porażeniu prądem podczas nieuwagi opiekuna. Tego rodzaju akcesoria dostępne są w różnych wersjach i rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do danego gniazdka.


W naszym sklepie oferujemy również szeroki wybór złączek oraz adapterów, które umożliwiają podłączenie niestandardowych wtyczek do spotykanych w mieszkaniach gniazdek. Podobnie jak zaślepki do gniazdek, są one dostępne w kilku wersjach rozmiarowych oraz z różnymi funkcjonalnościami. W ten sposób cała instalacja jest bezpieczna w obsłudze oraz praktyczna nawet przy nietypowych zastosowaniach. W sklepie zgromadziliśmy również takie produkty jak gniazdka, przedłużacze i włączniki.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.