Szafki na buty, stojaki i komody

Pokaż na stronie

5 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał grafitowy, szaro-beżowy
Materiał metal, powłoka proszkowana
Materiał stal węglowa
Materiał stal węglowa
Materiał stal węglowa
10 20 50 100 Ofert na stronie

Uporządkowanie obuwia w przedpokoju umożliwia komfortowe korzystanie z tego pomieszczenia, zwłaszcza w przypadku, gdy w domu mieszka więcej osób albo bywa wielu gości. Szafki na buty to absolutna podstawa wyposażenia. Umożliwiają one ustawienie butów na kilku poziomach, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń podłogi. Stojaki na buty mogą być dostępne w wielu rozmiarach, zarówno jeśli chodzi o wysokość i liczbę poziomów, jak i szerokość albo głębokość. Dzięki temu komody do przedpokoju, jak i zwykłe stojaki łatwo można dopasować do potrzeb danego wnętrza.


Wszystkie dostępne w sklepie Bricomarche.pl szafki na buty zostały wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Nie działa na nie wilgoć, przez co mogą mieć kontakt z obuwiem również w deszczowe czy śnieżne miesiące. Stojaki na buty nadają się dla gości, jeśli są odsłonięte i zapewniają szybki dostęp do obuwia. Z kolei komody do przedpokoju to świetny wybór, gdy konieczne jest uporządkowanie butów należących do domowników. Całe umeblowanie przedpokoju pochodzi od sprawdzonych producentów, przez co jest trwałe i dobrze się prezentuje.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.