Stoliki kawowe, składane, pufy do siedzenia

Pokaż na stronie

9 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał drewno/bambus
Materiał metal, drewno sosnowe
Materiał metal, płyta MDF
Materiał velvet
Materiał velvet
Materiał velvet
Materiał velvet
10 20 50 100 Ofert na stronie

Obowiązkowym elementem aranżacji każdego salonu są stoliki kawowe. W kategorii stoliki, krzesła, pufy prezentujemy zaprojektowane z pomysłem meble do pokoju dziennego. Umilą one chwile z filiżanką dobrej kawy, pitej w samotności lub w gronie rodziny bądź przyjaciół.

Zaaranżuj swój przytulny kącik na kawę!

Zastanawiając się nad wystrojem salonu należy uwzględnić kącik kawowy. Umeblowanie pokoju dziennego powinno obejmować stolik kawowy, pufy do siedzenia lub opcjonalnie stołki składane. Te ostatnie doskonale sprawdzą się w przypadku nieplanowanych odwiedzin. W naszej ofercie znajdują się stylowe stoliki kawowe w zestawie dwóch sztuk (duży i mały) lub pojedyncze, składane stołeczki oraz welwetowe pufy. Są to elementy umeblowania, które nie tylko będą się pięknie prezentować w salonie, ale mają również zastosowanie praktycznie. Zdadzą egzamin także w przypadku konieczności zagospodarowania niewielkiej przestrzeni. Zapoznaj się z naszą ofertą i skomponuj zestaw kawowy idealny do Twojego salonu!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.