Półki dekoracyjne na ścianę

Pokaż na stronie

4 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał drewno
Struktura drewno
Niedostępny
Materiał drewno
Struktura płyta wiórowa laminowana
Niedostępny
Materiał drewno
Struktura płyta wiórowa laminowana
Niedostępny
Materiał drewno
Struktura płyta wiórowa laminowana
10 20 50 100 Ofert na stronie

Istnieje jedna rzecz, której nigdy nie jest za wiele w domu czy biurze - są to półki na ścianę. Umożliwiają one zarówno ekspozycję dekoracji, jak i po prostu ustawienie kwiatów doniczkowych albo stworzenie wygodnego miejsca do przechowywania książek. Półki dekoracyjne doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu. Można je łatwo montować, co sprawia, że z powodzeniem zastępują o wiele cięższe oraz droższe szafki. Ich estetyczny wygląd oraz wykonanie z trwałych materiałów sprawia, że takie umeblowanie będzie idealnym wyborem w każdej sytuacji.


W asortymencie sklepu Bricomarche.pl znajdują się liczne półki na ścianę. Są one dostępne w różnych rozmiarach, co umożliwia dobór takiego produktu, który najlepiej sprawdzi się w danym wnętrzu. Każda z półek ma maksymalne, dopuszczalne obciążenie, zależne również od sposobu montażu i rodzaju ściany, co sprawia, że są to elementy o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Półki dekoracyjne zostały przygotowane w różnych wersjach kolorystycznych, idealnych do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.