Skrzynki do przechowywania i pudełka

Pokaż na stronie

330 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 32 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 32 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 32 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 32 l
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 45 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 12 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 4 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 52 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 7 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 83 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 1 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 0,5 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 20 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 64 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 64 l
10 20 50 100 Ofert na stronie

W każdym domu, biurze czy warsztacie znajdzie się wiele przedmiotów wymagających przechowywania - w takiej sytuacji przydatne stają się pudełka plastikowe. Ich zaletą jest przede wszystkim odporność na szkodliwe, negatywne czynniki, na przykład wilgoć. Dzięki temu skrzynki do przechowywania można wykorzystać wielokrotnie do różnych celów, bo nadają się do szybkiego mycia pod strumieniem bieżącej wody. Jednocześnie modele zamykane zapewniają szczelność i chronią schowane w nich rzeczy przed zniszczeniem.


Oferowane w sklepie pudełka plastikowe ułatwiają przechowywanie różnych produktów, począwszy od zabawek dla dzieci i dokumentów, a skończywszy na słoikach czy narzędziach warsztatowych. Dostępne są pudełka o różnych rozmiarach, wyposażone w dopasowane pokrywki. Ich bogata gama kolorów pozwala wybrać idealny produkt do danego wnętrza. Z kolei składane skrzynki do przechowywania idealnie nadają się do przewożenia w samochodzie, ale również zastosowania w garażu albo warsztacie. Nieużywane można łatwo złożyć i schować - nie zajmą wiele miejsca.

Sposób na dobrą organizację przestrzeni

Szukasz sprytnego sposobu na przechowywanie? – Sprawdź, jakie zalety mają dostępne w Bricomarche skrzynki plastikowe. Oferowane w szerokiej gamie wzorów, kolorów oraz rozmiarów mogą posłużyć do segregowania, porządkowania i utrzymania przestrzeni w czystości. Pozwalają na dobrą organizację różnego rodzaju akcesoriów, drobiazgów, a także ubrań i butów, umożliwiając tym samym szybkie odnalezienie niezbędnych w danym momencie przedmiotów.

Skrzynki plastikowe znajdują wiele zastosowań zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Wystarczy pochować w nich posegregowane wcześniej przedmioty, następnie opisać takie pudełko i odłożyć w miejsce, w którym nie będzie przeszkadzało, a do którego będzie można sięgnąć, gdy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób można przechowywać przedmioty w różnych pomieszczeniach w mieszkaniu, na przykład w garderobie albo w pokoju dziecięcym, a także w garażach, warsztatach, magazynach oraz w pomieszczeniach gospodarczych i użytkowych, na przykład na zapleczach sklepów.

Przechowywanie w pokoju dziecięcym

Miejscem, gdzie idealnie sprawdzają się pudełka plastikowe, jest pokój dziecięcy. Choć jest to przestrzeń, w której o utrzymanie porządku bywa dość trudno, za ich sprawą może stać się uporządkowana i harmonijna. Wystarczą odpowiedniej wielkości pojemniki, by zapanował w niej ład i porządek. Pudełka plastikowe dla dzieci stanowią w Bricomarche szeroki asortyment produktów o zróżnicowanym wzornictwie. Wyróżniają się barwną kolorystyką. Opatrzone bajkowymi motywami przyciągają uwagę dziecka i stanowią idealny element wystroju pokoju maluszka, nieco starszego dziecka, a nawet nastolatka.

Pudełka plastikowe w pokoju dziecięcym z powodzeniem posłużą do przechowywania kloców, samochodzików, lalek oraz wielu innych zabawek, które trudno jest pomieścić na półkach. Niektóre modele zostały wyposażone w kółka, co ułatwia ich przestawianie w inne miejsce. Wybór pudełek o takim samym kształcie pozwala też ustawiać jeden pojemnik na drugim,  co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Praktycznie, wygodnie i bezpiecznie

Niektóre pojemniki i skrzyneczki plastikowe poza jedną większą przestrzenią zostały wyposażone w inserty przeznaczone do sortowania drobiazgów. Te z nich, które posiadają atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, z powodzeniem można wykorzystywać w kuchni. Całkowicie bezpieczne dla zdrowia nie tylko zapewnią w kuchni dobrą organizację, ale pozwolą też zabezpieczyć jedzenie przed kontaktem z wilgocią i na dłużej zachować jego świeżość. W zależności od ich wielkości oraz kształtu można w nich przechowywać makarony, przyprawy oraz wiele innych artykułów spożywczych.

Nieduże skrzyneczki plastikowe są również doskonałym rozwiązaniem dla majsterkowiczów. Mogą posłużyć do porządkowania przestrzeni garażu albo w warsztacie do przechowywania gwoździ, nasadek, kluczy oraz wielu innych, niezbędnych akcesoriów.

Przechowywanie odzieży

Zróżnicowany wybór takich pojemników to szerokie możliwości dla ich użytkowników. Duże skrzynki do przechowywania z pewnością sprawdzą się świetnie do trzymania w nich przedmiotów o większych gabarytach. To mogą być zarówno narzędzia w warsztacie lub garażu, jak i elementy garderoby. Przykładem jest zimowa odzież wierzchnia, którą wraz z nastaniem wiosny wiele osób chowa do szafy. Jeśli jednak w szafie nie ma dostatecznie dużo miejsca, to skrzynki do przechowywania będą świetną alternatywą. Wystarczy schować w nich nienoszone aktualnie ubrania, zamknąć pojemnik, a następnie ustawić go w miejscu, w którym nie będzie nikomu przeszkadzał. To może być szafa, garderoba albo przestrzeń pod łóżkiem. Można też wynieść go na strych, gdzie ubrania odpowiednio zabezpieczone w takim pojemniku przed brudem, kurzem oraz wilgocią poczekają do kolejnego sezonu.

W ten sam sposób poza zimowymi okryciami można przechowywać również inne elementy garderoby. Przykładem są dziecięce ubranka, z których pociecha zdążyła już wyrosnąć, ciążowa odzież albo ubrania, które z różnych względów przestaliśmy nosić.

Pojemniki plastikowe nie tylko na ubrania

Taki sprytny sposób przechowywania przedmiotów sprawdza się doskonale w wielu pomieszczeniach. Przykładem jest chociażby garderoba, w której można w ten sposób zadbać o efektywne wykorzystanie przestrzeni. Pojemniki plastikowe mogą wtedy posłużyć do przechowywania zimowych czapek oraz szalików. Można w nich schować również rzadziej noszoną odzież. Nie trzeba się jednak ograniczać tylko do ubrań. Pojemniki plastikowe polecamy wykorzystać do przechowywania również innych tekstyliów. Z powodzeniem można w nich schować obrusy, pościel, firany i zasłony. Dzięki temu zostaną dobrze zabezpieczone przed ewentualnym zabrudzeniem. Można też wykorzystać je do przechowywania innych przedmiotów, które powinny być szczelne zamknięte. Pomogą w tym modele pojemników z zabezpieczającymi wieczko klipsami. Atutem niektórych z nich są też wbudowane w dno kółka oraz niezwykle praktyczna i wygodna rączka, za którą można ciągnąć pudełko, co ułatwia jego przestawianie.

Pojemniki plastikowe to wygodny i funkcjonalny sposób przechowywania i zabezpieczania przedmiotów przez zabrudzeniem oraz wilgocią. Pomagają w porządkowaniu przestrzeni garażu, mieszkania, biura oraz wielu innych pomieszczeń.

Inny sposób na odzież

Niektóre ubrania powinny być przechowywane wyłącznie w pozycji wiszącej. Dotyczy to między innymi tych elementów garderoby, które szybko się gniotą. W podobny sposób warto zadbać o garnitury, koszule, garsonki i wieczorowe suknie. Jeśli zostaną umieszczone na wieszaku, pozostaną  całkowicie rozprostowane, a to ochroni je przed zagnieceniami i pozwoli bez konieczności prasowania ubrać je wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Może się jednak zdarzyć, że przechowywanie wszystkich ubrań w szafie nie jest możliwe. Warto wtedy zdecydować się na wieszaki na ubrania, które zostały wyposażone w drążek oraz kółka. Dzięki temu łatwo można przestawić je z jednego miejsca w inne. Zagościć mogą w garderobie, sypialni, pralni, a nawet na strychu, gdzie umieszczona w pokrowcach odzież pozostanie doskonale zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem oraz zabrudzeniem.

Praktycznie i estetycznie

Do przechowywania niektórych przedmiotów warto wybrać pojemniki, które cechują się efektownym wyglądem. Dotyczy to przede wszystkim tych przedmiotów, które będą trzymane w widocznym miejscu. Właśnie z tego względu wiele osób na półkach w łazience ustawia koszyki wiklinowe. Można w nich trzymać szczotki i spinki do włosów, artykuły higieniczne, kosmetyki, lakiery do paznokci albo akcesoria do manicure. Poza znaczeniem praktycznym będą miały również ważną funkcję ozdobną. Pozytywnie wpłyną na estetykę wnętrza, dodając mu ciepła i uroku. Wykonane z tego samego materiału kosze w większym rozmiarze z powodzeniem posłużą do przechowywania brudnej bielizny. A jeśli wprowadzimy je do innych wnętrz niż pralnia i łazienka, to mogą zyskać inne, praktyczne zastosowania.
Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.