Klej do tapet i akcesoria do tapetowania

Pokaż na stronie

37 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 200 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 60 g
Opakowanie 0,5 l
Czas wiązania 1 min
Opakowanie 85 ml
Czas wiązania 1 min
Opakowanie 250 ml
Czas wiązania 1 min
Opakowanie 500 ml
Opakowanie 0,5 l
Opakowanie 200 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 3 kg
Opakowanie 210 g
Opakowanie 125 g
Opakowanie 0,5 l
Opakowanie 200 g
Opakowanie 750 g
Czas wiązania 20 - 30 minut
Opakowanie 180 g
Czas wiązania 3 minuty
Opakowanie 200 g
Czas wiązania 18 minut
Opakowanie 50 g
10 20 50 100 Ofert na stronie

Choć klejenie tapet samo w sobie jest dość proste, to jednak wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Jeżeli ściana była wcześniej pokryta innym materiałem, konieczne jest jego zdjęcie - pomogą w tym akcesoria do tapetowania, zarówno w formie płynów, jak i szpachelek. Odpowiednio przygotowana powierzchnia do przyklejenia tapety powinna być w miarę gładka. Ważne jest również to, aby wykorzystać odpowiednie kleje do tapet. Powinny być trwałe, ale też przystosowane do wilgotności w pomieszczeniu, a także rodzaju aplikowanej tapety.


Wszystkie dekoracje ścienne da się przykleić do ściany przy wykorzystaniu właściwej techniki. Jeżeli kleje do tapet to zbyt mało i widać, że brzegi materiału odchodzą od ściany, warto wykorzystać inne preparaty. Umożliwiają one podklejenie wyłącznie problematycznych krawędzi albo przyklejenie mocniej tapety w miejscu, w którym jest narażona na odklejanie się. Akcesoria do tapetowania pozwolą stworzyć trwałą, estetyczną dekorację na ścianie, bez względu na to, jak wcześniej się ona prezentowała oraz jaka tapeta została wybrana.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.