Kasetony i rozety na ścianę

Pokaż na stronie

116 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 2 m²
Typ kaseton
Opakowanie 2 m²
Typ kaseton
Opakowanie 2 m²
Typ kaseton
10 20 50 100 Ofert na stronie

Przygotowanie idealnego wystroju wnętrza często jest trudne, zwłaszcza gdy trzeba dobrać do tego celu odpowiednie elementy - zarazem dekoracyjne i użytkowe. Kasetony sufitowe to jedno z rozwiązań, które są chętnie wybierane do wnętrz mieszkalnych. Umożliwiają szybkie odnowienie wyglądu wnętrza, a przy okazji nadają się do wyrównania niedoskonałego sufitu. Co więcej, kasetony sufitowe są zwykle łatwe w aplikacji, co stanowi ich dodatkową zaletę. Możliwe jest również ich estetyczne wykończenia z pomocą dopasowanych listew ozdobnych.


Bez względu na wybrane dekoracje ścienne, bardzo ważne jest, aby zadbać o szczegóły wykończenia. Rozety znajdą zastosowanie przy wszystkich instalacjach z przewodami i rurami prowadzonymi wewnątrz pomieszczeń, a nie ukrytymi za ścianą. Produkty te wykonane są z trwałych, ale zarazem na tyle elastycznych materiałów, że ich montaż jest znacznie ułatwiony. Co więcej, rozety dostępne w naszym sklepie mają różne rozmiary oraz kolory, co ułatwia dopasowanie produktu idealnie do aranżacji danego pomieszczenia.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.