Siatki ogrodzeniowe, leśne i cieniująco-osłonowe

Pokaż na stronie

57 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ pleciona
Typ pleciona
Typ siatka leśna
Typ pleciona
Typ pleciona
Typ rabatowa
Typ heksagonalna
Typ heksagonalna
Typ heksagonalna
Typ heksagonalna
Typ zgrzewana
Typ cieniująco - osłonowa
Typ cieniująco - osłonowa
Typ cieniująco - osłonowa
Typ cieniująco - osłonowa
Typ pleciona
Typ pleciona
Typ pleciona
Typ pleciona
Typ pleciona
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ta kategoria w całości poświęcona jest siatkom budowlanym. Jeżeli planujesz wykorzystać ten typ ogrodzenia, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do jego budowy lub remontu. Wybór siatek z naszego asortymentu jest naprawdę szeroki i z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Siatki do grodzenia pól uprawnych i pastwisk

Spośród dostępnych produktów można wybrać między innymi siatki plecione, które znajdą zastosowanie jako trwałe i solidne ogrodzenie działki. Kolejną doskonałą opcją są siatki leśne, idealne w przypadku, gdy chcemy odgrodzić pole uprawne lub pastwisko od lasu lub drogi szybkiego ruchu.

Siatki cieniujące do szklarni

Osoby, które szukają siatek cieniująco-osłonowych, z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Nazywane także maskującymi, świetnie sprawdzają się jako osłona dla ogrodzeń lub szklarni. Chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, zachowując przy tym odpowiedni przepływ powietrza. W ogrodowej szklarni pozwolą roślinom wzrastać w odpowiednich warunkach, osłonią także domowe patio przed wzrokiem sąsiadów. Siatki cieniująco-osłonowe dostępne są w kolorach pasujących do otoczenia i natury. W naszym sklepie dostępne są one w różnych wariantach zaciemnienia oraz w różnych wysokościach, tak żeby maksymalnie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaproponowania także siatki typu border fence i eurofence. Informacje o dostępnych wymiarach i kolorach siatek dostępne są w opisach produktów.


Zachęcamy także do obejrzenia innych produktów w kategorii Ogrodzenia i bramy.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.