Siatki ogrodzeniowe, leśne i cieniująco-osłonowe

Pokaż na stronie

57 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Ta kategoria w całości poświęcona jest siatkom budowlanym. Jeżeli planujesz wykorzystać ten typ ogrodzenia, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do jego budowy lub remontu. Wybór siatek z naszego asortymentu jest naprawdę szeroki i z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Siatki do grodzenia pól uprawnych i pastwisk

Spośród dostępnych produktów można wybrać między innymi siatki plecione, które znajdą zastosowanie jako trwałe i solidne ogrodzenie działki. Kolejną doskonałą opcją są siatki leśne, idealne w przypadku, gdy chcemy odgrodzić pole uprawne lub pastwisko od lasu lub drogi szybkiego ruchu.

Siatki cieniujące do szklarni

Osoby, które szukają siatek cieniująco-osłonowych, z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Nazywane także maskującymi, świetnie sprawdzają się jako osłona dla ogrodzeń lub szklarni. Chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, zachowując przy tym odpowiedni przepływ powietrza. W ogrodowej szklarni pozwolą roślinom wzrastać w odpowiednich warunkach, osłonią także domowe patio przed wzrokiem sąsiadów. Siatki cieniująco-osłonowe dostępne są w kolorach pasujących do otoczenia i natury. W naszym sklepie dostępne są one w różnych wariantach zaciemnienia oraz w różnych wysokościach, tak żeby maksymalnie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaproponowania także siatki typu border fence i eurofence. Informacje o dostępnych wymiarach i kolorach siatek dostępne są w opisach produktów.


Zachęcamy także do obejrzenia innych produktów w kategorii Ogrodzenia i bramy.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.