Drewno konstrukcyjne

Pokaż na stronie

7 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał drewno sosnowe / świerkowe
Materiał drewno sosnowe / świerkowe
Materiał drewno sosnowe / świerkowe
Materiał drewno sosnowe / świerkowe
Materiał drewno modrzewiowe
Materiał drewno sosnowe / świerkowe
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wiele elementów zabudowy wymaga odpowiedniego stelaża oraz dobrze dopasowanych wsporników. Tego rodzaju materiały konstrukcyjne udostępniliśmy w swoim sklepie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które planują wykonanie projektu dachu, tarasu czy poddasza. Belki drewniane w większosci przypadku wykonane zostały z drzew iglastych. Drewno konstrukcyjne jest odpowiednio przygotowane do wykorzystania w budownictwie, między innymi poprzez obróbkę mechaniczną oraz proces dokładnego suszenia.


Dostępne w ofercie naszego sklepu belki drewniane można wykorzystać do różnych celów. Sprawdzą się na przykład podczas tworzenia konstrukcji dachu spadzistego. Mogą służyć za wsparcie dla tarasu albo balkonu. Wysokiej jakości drewno konstrukcyjne spełnia normy dotyczące zarówno sztywności, jak i wytrzymałości, wyznaczone dla konkretnych gatunków. Wybór drewna suszonego zapewnia lepszą ochronę przed ewentualną inwazją grzybów albo pleśni. Elementy są dostępne w różnych długościach oraz średnicach, co znacznie ułatwia dopasowanie ich do zaplanowanej pracy.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.