Mopy, szczotki, szufelki i zmiotki do sprzątania podłogi

Pokaż na stronie

804 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne, aluminium, mikrofibra
Skład zestawu mop, wiadro, wyciskacz
94 99 szt.
Materiał tworzywo sztuczne
Skład zestawu mop 33 cm, wiadro 12 l, wyciskacz
89 99 szt.
Tylko online
Skład zestawu mop, wiadro, kij teleskopowy
134 00 szt.
Tylko online
Materiał PP, TPR, mikrocząsteczki srebra
Skład zestawu szufelka, zmiotka
19 99 szt.
Tylko online
Materiał PP, TPR - mikrocząsteczki srebra
Skład zestawu miotła z trzonkiem, zmiotka z szufelką
44 99 szt.
Tylko online
Moc 400 W
Rodzaj odkurzacz myjący
999 00 szt.
Skład zestawu mop, kij
Materiał poliester, poliakrylonitryl
Skład zestawu zapas do mopa
Materiał PP
Skład zestawu mop, wiadro
Materiał paski: wiskoza, głowica: polipropylen
Skład zestawu zapas do mopa
Materiał tworzywo sztuczne, aluminium, mikrofibra
Skład zestawu mop, wiadro z obrotowym wyciskaczem
Materiał mikrofibra
Materiał paski: bawełna, głowica: polipropylen
Skład zestawu zapas do mopa
Materiał PP, PVC, PET, stal
Skład zestawu szczotka, kij
Materiał PP
Skład zestawu szufelka
Materiał metal, tworzywo sztuczne
Skład zestawu kij
Materiał mikrofibra
Materiał bawełna
Skład zestawu zapas do mopa
Materiał tworzywo sztuczne
Skład zestawu miotła, kij
10 20 50 100 Ofert na stronie

Funkcjonalne mopy, szczotki, szufelki i zmiotki są niezbędne w każdym domu i wszędzie tam, gdzie trzeba utrzymać czystość. Nowoczesne materiały oraz ergonomiczne rozwiązania sprawdzają się na co dzień i sprawiają, że sprzątanie jest szybsze, prostsze i wymaga zdecydowanie mniej siły. Mopy, szczotki, szufelki i zmiotki, jakie oferujemy na bricomarche.pl, to podstawowe elementy wyposażenia, ale ich różnorodność sprawia, że bez problemu można dobrać idealną propozycję do swoich potrzeb. Także w tej kategorii obowiązują trendy i wiele z propozycji zaskakuje designerskim wykończeniem. Co istotne, zmiotki i mopy wykonane są z doskonałej jakości materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe i przez dłuższy czas będą pomagać w utrzymaniu porządku. W wielu wariantach końcówki można zmieniać, a tym samym zadbać o te elementy, które ulegają najszybszej eksploatacji. Poza tym produkty często są dostosowane do czyszczenia konkretnych powierzchni lub urządzeń i dzięki temu szybko znajdziesz dokładnie taką propozycję, jakiej potrzebujesz. Sprawdź, jakie mopy, szczotki, szufelki i zmiotki będą najlepsze dla Ciebie.


Przydatne w każdym domu szczotki do podłogi

Co brudzi się najszybciej w każdym domu? Oczywiście podłoga. To właśnie na niej lądują wszelkiego rodzaju okruszki, naniesiony z zewnątrz piasek i kurz. Regularne sprzątanie podłogi jest bardzo ważne dla utrzymania porządku w całym domu. Do szybkiego i sprawnego zebrania nieczystości posłużą Ci szczotki do podłogi, a do jej umycia mopy.


W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju szczotki do podłogi. Możesz wybierać modele z krótkim lub długim włosiem. Dostępne są szczotki na kijku lub ręczne razem z szufelką. Każda z nich sprawdzi się w nieco innych warunkach i ma inne zastosowanie. Niektóre szczotki doskonale sprawdzą się do zamiatania ganku czy ścieżki przed domem.


Ponadto dostępne są mopy. Różnorodność modeli w tej kategorii produktów również pozwoli Ci wybrać model dopasowany do posiadanego wiadra i Twoich preferencji. Dostępne są modele tradycyjne, przypominające szczotki, a także mopy płaskie, które przyspieszają pracę na większej powierzchni podłogi.


Jakie zmiotki i szufelki są najlepsze do codziennego sprzątania?

Jeśli rozsypie Ci się kasza na podłogę w kuchni albo dziecko po posiłku zostawi na podłodze okruszki, nie musisz od razu wyciągać odkurzacza z szafy. W tej sytuacji o wiele poręczniejsze są zmiotki i szufelki, które pozwolą Ci szybko pozbierać brud z podłogi.


W tej kategorii znajdziesz wygodne zestawy, w których skład wchodzą zmiotki i szufelki. Oba elementy łączą się ze sobą, dzięki czemu są łatwe w przechowywaniu. Możesz jednak wybrać także osobno zmiotki wyposażone w krótkie włosie i wygodną rączkę. Do tego koniecznie dobierz szufelkę, za pomocą której zbierzesz zabrudzenia z podłogi i wyrzucisz je do kosza.


Jeśli chcesz posprzątać całą podłogę w mieszkaniu, o wiele wygodniejszym rozwiązaniem będą szczotki na długim kijku. Wówczas nie musisz się pochylać, aby zebrać nieczystości. Do uporczywych zabrudzeń na podłodze – koniecznie wybierz małe szczoteczki ręczne, którymi szybko usuniesz brud np. z fug pomiędzy płytkami.


Różne rodzaje mopów do sprzątania

Mopy ręczne wyposażone są w długi kijek zakończony końcówką do zmywania podłogi. Końcówka ta może przybierać różne kształty. Najpopularniejsze są mopy do sprzątania, których główka wykonana jest z kawałków mikrofibry. Materiał ten świetnie chłonie wodę, zbiera kurz i inne zabrudzenia. Jest także łatwy do utrzymania w czystości.


Dostępne kijki do mopów mają uniwersalny gwint, dzięki czemu pasują zarówno do mopów, jak i do szczotek. Dzięki temu możesz wybrać końcówkę mopa w zależności od swojej wygody i posiadanego wiadra. Miski i wiadra do sprzątania często wyposażone są w okrągły koszyczek, na którym możesz wycisnąć mopa. Wówczas najlepiej wybierać końcówki okrągłe, z włosiem z mikrofibry lub szmatką.


Dostępne są także mopy do sprzątania płaskie. W tych modelach ściereczka z mikrofibry rozciągnięta jest na sztywnej ramce w kształcie prostokąta. Taka konstrukcja pozwala szybciej uporać się z zabrudzoną podłogą, ponieważ za jednym pociągnięciem obejmuje większą powierzchnię podłogi. Tego rodzaju mopy ręczne wymagają jednak specjalnego wiaderka do wyciskania.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze mopów?

Jednym z popularniejszych producentów, którzy mają w swojej ofercie mopy do podłogi jest Vileda. Produkty tej marki znajdziesz w sklepie Bricomarché. Cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi wyciskanie mopa i sprzątanie całej podłogi. W tej kategorii znajdziesz całe mopy do podłogi obejmujące kijek, końcówkę z mopem i wiaderko. Możesz wybrać także akcesoria zamienne w postaci końcówek do mopa.


Mopy do podłogi koniecznie dopasuj do posiadanego wiaderka. Modele od Viledy najczęściej pasują jedynie do wiadra od zestawu. Uniwersalne mopy okrągłe możesz wycisnąć ręcznie lub na specjalnym sitku przy wiadrze.


Jeśli masz dużo odkrytej podłogi do zmycia, lepsze są mopy płaskie, dzięki którym szybciej uporasz się z pracą. W przypadku mniejszej powierzchni podłóg o nieregularnym kształcie i licznych zakamarkach – najlepszym wyborem są uniwersalne mopy okrągłe, którymi dotrzesz nawet do miejsc trudno dostępnych.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.