Taśmy klejące i wzmacniające

Pokaż na stronie

307 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał włókno szklane
Typ do suchej zabudowy
Typ wieszak
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PVC
Typ izolacyjna
Materiał PCV
Typ izolacyjna
Typ inna
Materiał pianka polietylenowa
Typ dwustronna
Typ inna
Typ inna
Typ inna
Typ dwustronna
Typ montażowa
10 20 50 100 Ofert na stronie

Folie, taśmy i kleje wykorzystuje się nie tylko w pracy biurowej, ale również podczas różnego rodzaju remontów. W Bricomarche znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Oferujemy między innymi wygodne taśmy dwustronne, taśmy izolacyjne w różnych kolorach, taśmy dylatacyjne, taśmy narożnikowe z wkładką metalową ocynkowaną, taśmy piankowe, taśmy aluminiowe, taśmy samochodowe, taśmy do luster, taśmy wzmacniające, taśmy pakowe, taśmy akustyczne, a nawet taśmy ostrzegawcze. Dodatkowo oferujemy specjalne plastry montażowe i gwoździe samoprzylepne. Niektóre produkty dostosowane są zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Nasze taśmy klejące zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są odporne na rozdarcie i zniszczenie, nawet wystawione na trudne warunki atmosferyczne. Taśmy klejące, w tym taśmy wzmacniające pomogą Ci w malowaniu mieszkania, izolowaniu przewodów, łączeniu pewnych elementów konstrukcyjnych, a nawet zabezpieczeniu niektórych powierzchni przed wilgocią. Zapraszamy do zakupu w Bricomarche.

W nagłych wypadkach sięgnij po taśmy klejące

Podczas użytkowania różnych przedmiotów lub urządzeń może dojść do drobnych uszkodzeń. Dotyczy to zarówno urządzeń, narzędzi, jak i instalacji wentylacyjnych czy nawet samochodu. Kiedy nie masz możliwości naprawy lub wymiany danej części, warto wówczas sięgnąć po taśmy klejące. Są to wąskie paski tworzywa sztucznego, które od spodu lub z obu stron pokryte są mocnym klejem. Za ich pomocą złączysz dwie części, zabezpieczysz pęknięcie, uszczelnisz instalację lub przymocujesz dekorację do ściany.

Jak widzisz, taśmy klejące możesz wykorzystać w wielu sytuacjach. Ważny jest jednak odpowiedni dobór jej rodzaju. W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze taśmy przeznaczone do konkretnych czynności. Dostępne są zwykłe taśmy do pakowania, ale także taśmy dwustronne, które mają już szersze zastosowanie np. podczas remontu. Możesz wybrać taśmy izolacyjne, ale także taśmy montażowe, naprawcze czy aluminiowe, którymi uszczelnisz lub naprawisz system wentylacji.

Podczas podróży samochodem czy na kempingu warto wyposażyć się także w uniwersalne taśmy naprawcze, które posłużą Ci do tymczasowych napraw niemal wszystkiego od samochodu po namioty. Przy wyborze zwróć uwagę nie tylko na przeznaczenie danej taśmy, ale także na możliwe miejsce jej użytkowania. Inne taśmy przeznaczone są do użytku wewnątrz pomieszczeń, a inne na zewnątrz budynków.

Taśmy wzmacniające niezbędne podczas remontów

Taśmy wzmacniające mają przede wszystkim wzmacniać daną konstrukcję. Doskonale sprawdzają się do napraw pęknięć, ale także do spoinowania różnego typu materiałów. Ze względu na swoje zastosowanie muszą cechować się przede wszystkim dużą wytrzymałością.

W tej kategorii znajdziesz taśmy wzmacniające wykonane z trwałego włókna szklanego odpornego na duże przeciążenia. Taśmy te znajdą szereg zastosowań podczas remontu. Posłużą Ci przykładowo do spoinowania płyt kartonowo-gipsowych. Za ich pomocą szybko uzyskasz trwałe połączenie poszczególnych elementów i ładnie wykończysz spoiny bez widocznych szczelin.

Uniwersalne taśmy dwustronne

W tej kategorii znajdziesz także uniwersalne taśmy dwustronne. Ich największą zaletą jest to, że pokryte są trwałym klejem po obu stronach, dzięki czemu z powodzeniem zastąpią klej. Łączenie elementów za pomocą taśm dwustronnych jest o wiele szybsze i prostsze. Po przyklejeniu taśmy do jednego elementu wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą i przyłożyć do niej drugi element, dzięki czemu zostają trwale ze sobą połączone.

W tej kategorii znajdziesz taśmy dwustronne o różnej szerokości. Wąskie cechują się mniejszą powierzchnią klejącą, więc przydadzą się do łączenia mniejszych elementów. Możesz je wykorzystać do pakowania paczek czy przyklejania uszczelek. Z kolei szersze taśmy znajdują już dość dużo zastosowań podczas remontów. Za ich pomocą przykleisz folie i podkłady pod panele do wylewki w kilku miejscach, aby je unieruchomić. Znajdują także zastosowanie w motoryzacji do napraw lusterek samochodowych czy wyważania kół. Doskonale nadają się także do rozwieszania ogłoszeń na słupach czy plakatów informacyjnych.

Taśmy samoprzylepne do pakowania i naprawiania

Taśmy samoprzylepne stanowią nie tylko szybki sposób łączenia elementów czy przyklejania ich do powierzchni płaskich. W zależności od materiału wykonania i zastosowanego kleju posłużą Ci także do naprawy wielu przedmiotów w chwili, gdy nie masz dostępu do innych sposobów. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często zwłaszcza w podróży. To sprawia, że taśmy samoprzylepne naprawcze powinny znajdować się na wyposażeniu każdej osoby udającej się w dłuższą podróż.

Taśmy naprawcze wykonane są głównie z tworzywa sztucznego, jednak wzmacniane są siatką z włókna szklanego. To sprawia, że mają znacznie większą wytrzymałość. Ponadto są odporne na promieniowanie UV, więc możesz je przyklejać także na zewnątrz. Podczas podróży samochodem taśmą możesz skleić pęknięty zderzak czy inne elementy karoserii oraz dokonać napraw w układach grzewczo-chłodniczych. Kiedy wybierasz się na kemping, taśmą możesz naprawić na przykład porwany przez wiatr namiot.

Taśmy te doskonale kleją także ceramikę, drewno, szkło, metal czy tworzywa sztuczne.

Zamiast wiertarki użyj taśmy montażowej

Taśmy montażowe cechują się wyjątkowymi właściwościami wytrzymałościowymi. Wykonane są ze wzmocnionego tworzywa sztucznego i wyposażone są w naprawdę mocny klej. Dzięki temu na taśmę możesz przykleić cięższe przedmioty lub wystawione na znaczne obciążenie.

Taśmy montażowe dzięki swoim właściwościom skutecznie zastępują wiertarkę np. podczas wieszania dekoracji ściennych. Bez problemu przykleisz na nie haczyk do drewnianej ramki czy plastikowej antyramy. Przydają się także podczas montażu wyposażenia domowego.

Taśmy tego typu doskonale przylegają do płaskich powierzchni wykonanych z różnych materiałów np. szkła, ceramiki, tynku, drewna, marmuru. Co jednak najważniejsze, przy ewentualnym demontażu nie niszczą powierzchni i nie pozostawiają na niej pozostałości kleju. Stanowią więc o wiele praktyczniejsze rozwiązanie od wkrętów.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.