Kleje do plastiku, drewna, uniwersalne

Pokaż na stronie

161 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Łączenie ze sobą różnych elementów inaczej niż za pomocą wkrętów i śrub również jest czasami niezbędne. Do wykonania tego rodzaju prac zazwyczaj przydają się folie, taśmy i kleje o różnym zastosowaniu. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy kleje do plastiku, drewna oraz innych materiałów, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach typowo mieszkalnych, jak i użytkowych. Część produktów, takich na przykład jak kleje do drewna, znajdzie zastosowanie również podczas prac wykończeniowych i majsterkowania.


Cały asortyment przygotowany przez nas w sklepie internetowym opiera się na produktach cenionych producentów, którzy cieszą się zaufaniem amatorów i profesjonalistów w dziedzinie wykończeń i remontów. Kleje do plastiku są dostępne w różnych formach, między innymi tubkach, butelkach, wiaderkach czy nawet sprayu. To sprawia, że można dobrać dokładnie taki klej o takiej formule, która sprawdzi się podczas konkretnych prac. Proponowane kleje do drewna mogą znaleźć zastosowanie przy układaniu parkietu, paneli albo wzmacnianiu konstrukcji samodzielnie przygotowanych mebli.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.