Kleje do plastiku, drewna, uniwersalne

Pokaż na stronie

168 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
Typ klej
10 20 50 100 Ofert na stronie

Łączenie ze sobą różnych elementów inaczej niż za pomocą wkrętów i śrub również jest czasami niezbędne. Do wykonania tego rodzaju prac zazwyczaj przydają się folie, taśmy i kleje o różnym zastosowaniu. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy kleje do plastiku, drewna oraz innych materiałów, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach typowo mieszkalnych, jak i użytkowych. Część produktów, takich na przykład jak kleje do drewna, znajdzie zastosowanie również podczas prac wykończeniowych i majsterkowania.


Cały asortyment przygotowany przez nas w sklepie internetowym opiera się na produktach cenionych producentów, którzy cieszą się zaufaniem amatorów i profesjonalistów w dziedzinie wykończeń i remontów. Kleje do plastiku są dostępne w różnych formach, między innymi tubkach, butelkach, wiaderkach czy nawet sprayu. To sprawia, że można dobrać dokładnie taki klej o takiej formule, która sprawdzi się podczas konkretnych prac. Proponowane kleje do drewna mogą znaleźć zastosowanie przy układaniu parkietu, paneli albo wzmacnianiu konstrukcji samodzielnie przygotowanych mebli.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.