Kleje do plastiku, drewna, uniwersalne

Pokaż na stronie

170 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Łączenie ze sobą różnych elementów inaczej niż za pomocą wkrętów i śrub również jest czasami niezbędne. Do wykonania tego rodzaju prac zazwyczaj przydają się folie, taśmy i kleje o różnym zastosowaniu. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy kleje do plastiku, drewna oraz innych materiałów, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach typowo mieszkalnych, jak i użytkowych. Część produktów, takich na przykład jak kleje do drewna, znajdzie zastosowanie również podczas prac wykończeniowych i majsterkowania.


Cały asortyment przygotowany przez nas w sklepie internetowym opiera się na produktach cenionych producentów, którzy cieszą się zaufaniem amatorów i profesjonalistów w dziedzinie wykończeń i remontów. Kleje do plastiku są dostępne w różnych formach, między innymi tubkach, butelkach, wiaderkach czy nawet sprayu. To sprawia, że można dobrać dokładnie taki klej o takiej formule, która sprawdzi się podczas konkretnych prac. Proponowane kleje do drewna mogą znaleźć zastosowanie przy układaniu parkietu, paneli albo wzmacnianiu konstrukcji samodzielnie przygotowanych mebli.

Kleje, które przydadzą się w każdym domu

Kleje na gorąco i zimno są uniwersalnym produktem do łączenia różnych materiałów. Za ich pomocą możesz stworzyć nowe konstrukcje lub naprawić uszkodzone przedmioty. W tej kategorii znajdziesz kleje na gorąco do popularnych pistoletów, ale także tradycyjne kleje do PCV czy stolarskie.

Kleje do PCV skutecznie łączą elementy z plastiku. Dostępne są w wygodnych do aplikacji i przechowywania tubkach. Kleje do PCV posłużą Ci do naprawy uszkodzonych przedmiotów czy podczas montażu np. rolet czy żaluzji w oknach.

Kleje stolarskie w swoim składzie zawierają składniki, które doskonale wiążą elementy drewniane. Z tego względu są szeroko wykorzystywane podczas produkcji mebli. Kleje stolarskie mogą wzmacniać połączenia elementów na kołek. Posłużą Ci także do klejenia drewnianych listewek czy drobniejszych elementów, których nie chcesz przewiercać wkrętem.

Oprócz tego w kategorii znajdziesz także mocne i skuteczne kleje, które w kilka sekund pozwolą Ci naprawić uszkodzoną ceramikę czy rozwarstwionego buta. Znajdziesz także tradycyjne kleje typu wikol czy szkolne kleje do papieru w sztyfcie. Dostępne są także kleje w formie plasteliny do uszczelniania pękniętych rur czy mocne dwuskładnikowe kleje typu Poxipol.

Kleje do plastiku, drewna i szyb

Jakie kleje do plastiku są najlepsze? W naszym sklepie znajdziesz kleje do plastiku różnych firm. Każdy z nich cechuje się dużą siłą wiążącą elementów wykonanych z tworzywa sztucznego. Świetnie przylegają do gładkich czy chropowatych powierzchni. Doskonale nadają się do naprawy różnych sprzętów AGD czy zabawek wykonanych z twardego plastiku. Do elastycznych elementów lub wykonanych z gumy wybierz klej do gumy.

Najpopularniejsze kleje do drewna typu wikol od lat wykorzystywane są zarówno w domach, jak i w warsztatach profesjonalistów. Cechują się gładką, białą konsystencją, która po wyschnięciu staje się przeźroczysta. Kleje do drewna są łatwe w nakładaniu i trwale wiąże elementy drewniane.

Bardzo przydatne są także kleje do szyb samochodowych. Są to specjalne produkty, które pozwolą Ci szybko wypełnić drobne odpryski czy zabezpieczyć głębsze rysy, aby nie powstały z nich pęknięcia. Kleje do szyb są tymczasowym sposobem naprawy szyb samochodowych.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.