Baterie i akumulatorki do ładowania

Pokaż na stronie

199 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rozmiar 3R12
Rozmiar R20 (D)
Rozmiar CR2032
Rozmiar AAA
Typ bateria
Rozmiar D
Typ bateria
Rozmiar 4,5V
Typ bateria
Rozmiar D
Typ bateria
Rozmiar 9V
Typ bateria
Rozmiar CR123
Typ bateria
Rozmiar LRV08
Typ bateria
Rozmiar LR44
Typ bateria
Rozmiar CR1616
Typ bateria
Rozmiar CR2016
Typ bateria
Rozmiar CR2025
Typ bateria
Rozmiar CR2032
Typ bateria
Rozmiar CR2450
Typ bateria
Rozmiar PR13
Typ bateria
Rozmiar AA
Typ akumulatorek
10 20 50 100 Ofert na stronie

Większość sprzętów dostępnych w domach zasilana jest albo sieciowo, albo poprzez baterie. W ofercie sklepu dostępne są one w różnych rozmiarach i modelach. Standardowe modele AA, pasujące do większości zabawek i urządzeń, można zakupić w wielopakach, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie praktycznego zapasu. Do piecyków gazowych proponujemy rzadziej spotykane baterie, które należy dobrać do konkretnego modelu sprzętu. Wszystkie produkty są bezpiecznie zapakowane oraz w pełni sprawne.


Dla osób, w których domach występuje duże zapotrzebowanie na zasilacze tego rodzaju, polecamy akumulatorki do ładowania. Są to baterie wielokrotnego użytku, które wystarczy naładować dzięki specjalnej ładowarce dopasowanej do ich rozmiaru, podłączanej do zasilania sieciowego. Akumulatorki do ładowania dostępne są w opakowaniach pojedynczych lub zbiorczych. Te drugie szczególnie polecamy osobom, które chcą zachować ciągłość działania sprzętu nawet w trakcie ładowania.  Baterie, ładowarki i latarki można znaleźć również w asortymencie sklepu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.