Baterie i akumulatorki do ładowania

Pokaż na stronie

214 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ bateria
Typ bateria
Typ bateria
Rozmiar R14 (C)
Rozmiar R20 (D)
Rozmiar CR2016
Rozmiar CR2032
Rozmiar 6LF22
Typ bateria
Rozmiar AAA
Typ bateria
Rozmiar AAA
Typ bateria
Rozmiar AA
Typ bateria
Rozmiar D
Typ bateria
Rozmiar AA
Typ bateria
Rozmiar AA
Typ bateria
Rozmiar AA
Typ bateria
10 20 50 100 Ofert na stronie

Większość sprzętów dostępnych w domach zasilana jest albo sieciowo, albo poprzez baterie. W ofercie sklepu dostępne są one w różnych rozmiarach i modelach. Standardowe modele AA, pasujące do większości zabawek i urządzeń, można zakupić w wielopakach, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie praktycznego zapasu. Do piecyków gazowych proponujemy rzadziej spotykane baterie, które należy dobrać do konkretnego modelu sprzętu. Wszystkie produkty są bezpiecznie zapakowane oraz w pełni sprawne.


Dla osób, w których domach występuje duże zapotrzebowanie na zasilacze tego rodzaju, polecamy akumulatorki do ładowania. Są to baterie wielokrotnego użytku, które wystarczy naładować dzięki specjalnej ładowarce dopasowanej do ich rozmiaru, podłączanej do zasilania sieciowego. Akumulatorki do ładowania dostępne są w opakowaniach pojedynczych lub zbiorczych. Te drugie szczególnie polecamy osobom, które chcą zachować ciągłość działania sprzętu nawet w trakcie ładowania.  Baterie, ładowarki i latarki można znaleźć również w asortymencie sklepu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.