Akryl do płyt G-K biały 300 ml

Den Braven

Akryl do płyt G-K biały 300 ml

Den Braven

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Akryl do płyt G-K biały 300 ml
  • Akryl do płyt G-K biały 300 ml Opinie
  • Porady
Den Braven Akryl Do Płyt GK to wysoce plastyczno-elastyczny kit uszczelniający na bazie wodnej dyspersji akrylowej, do wypełniania połączeń, naroży, pęknięć i rys w płytach gipsowo-kartonowych, bloczkach oraz tynkach gipsowych.
Marka
Den Braven
Informacje dodatkowe
Bardzo porowate i chłonne podłoża jak gips, beton komórkowy, piaskowiec należy zagruntować. W tym celu rozcieńczyć akryl z wodą w proporcji 1:2 i zagruntować ww. podłoża. W razie wątpliwości przeprowadzić test przyczepności. Powierzchnia musi być czysta, sucha, zwarta, wolna od kurzu, brudu, pyłu, tłuszczu, oleju, smaru, rdzy, luźnych kawałków starych uszczelniaczy, kitów, klejów, łuszczących się powłok malarskich, lakierowych i innych zanieczyszczeń podobnego typu. Porowate podłoża nie muszą być całkowicie suche.
Pojemność
0,3 ml
Zastosowanie
Uszczelnianie naroży, połączeń, spoin, pęknięć, rys w systemach suchej zabudowy wnętrz, bloczkach i tynkach gipsowych. Uszczelnianie połączeń pomiędzy płytami g-k, listwami przypodłogowymi czy podsufitowymi a posadzką lub sufitem podwieszanym. Zabudowa wnęk, poddaszy, montaż szaf, stolarki.
Właściwości
Bardzo dobrze przyczepny do płyt gipsowo-kartonowych, tynków, bloczków, gładzi, szpachli gipsowych. Tworzy mocne i wysoce plastyczno-elastyczne wiązanie. Po całkowitym wyschnięciu malowalny za pomocą farb wodnych i syntetycznych. Odporny na spękania i rysy skurczowe. Doskonała przyczepność, także do wilgotnych podłoży. Bez rozpuszczalników (znikoma woń). Wyjątkowo łatwy w profilowaniu (bardzo dobre własności robocze). Super biały. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Neutralny chemicznie (nie powoduje korozji metali).
EAN
8711595078795

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.