Drukuj
Tylko online

Taśma LED ORO STRIP SMD 8 mm 3 m

Paczkomat: 72h, Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 72h, Bricomat: do 9 dni, Odbiór osobisty: do 9 dni
Taśma LED ORO STRIP SMD 8 mm 3 m
Led-Pol Sp. z o.o. Sp. k.
PLN
27 99 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Taśma LED ORO STRIP SMD 8 mm 3 m
  • Podobne produkty
  • Taśma LED ORO STRIP SMD 8 mm 3 m Opinie
  • Porady
27 99 szt.

Taśma LED ORO-STRIP-SMD 8 mm x 3 m


Taśma LED to nowoczesny produkt, który staje się coraz bardziej popularny na rynku oświetleniowym. Wcale nas to nie dziwi! Energooszczędne diody ledowe na pasku dostarczają mocne strumienie świetlne. Łatwość w budowaniu dowolnego kształtu sprawia, że taśma led to oryginalna dekoracja!

Z radością przedstawiamy Ci taśmę LED ORO-STRIP-SMD 8 mm x 3 m!


Korzyści z zastosowania taśmy LED jest z pewnością wiele. Taśmy zrewolucjonizowały rynek oświetleniowy w kwestiach architektury i dekoracji wnętrz. Dzięki temu, że są drobne i elastyczne można je zainstalować niemal wszędzie. Swoją prostotą w budowanie i montażu, a także efektywnością świecenia, wyparły standardowe świetlówki, stosowane w aranżowaniu liniowych efektów świetlnych różnych przestrzeni użytkowych.


Taśma LED ORO-STRIP-SMD 8mm x 3mm

Taśmę LED ORO-STRIP-SMD można dzielić na moduły o dowolnej długości, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć oświetlenie na miarę własnych potrzeb bez konieczności bazowania na standardowych rozwiązaniach, długości itp.


Energooszczędność i ekologia! Taśma LED w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł światła jest pozbawiona elementów szkodliwych dla nas i środowiska naturalnego, a w dodatku jest energooszczędna.


Wytrzymałość. Z uwagi na swoją prostą budowę i małe wymiary, taśma jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie posiada elementów szklanych, więc jest bezpieczna w użytkowaniu.


Praktyczne zastosowanie taśmy LED: oświetlenie podwieszanych sufitów, luster, wnęk, mebli, schodów, telewizorów, armatury łazienkowej, jak również, ze względu na swoje wymiary i elastyczność można wykorzystać ją jako oświetlenie nocne w sypialni.


Dane techniczne Taśmy LED ORO-STRIP-SMD:


  1. Strumień świetlny: 720 lumenów
  2. Ilość i rodzaj diod: 180 diod LED 2835
  3. Barwa światła: naturalna
  4. Długość taśmy: 3 metry
  5. Zasilanie: 14,4W
  6. Dodatkowe informacje: taśmę można dzielić w miejscach oznaczonych ikoną nożyczek

Śmiało możemy stwierdzić, że taśma LED jest oryginalnym zamiennikiem tradycyjnych rodzajów oświetlenia! Powyższe cechy sprawiają, że przypadnie do gustu wielu osobom, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania w zakresie dekoracji, które jednocześnie dostarczą odpowiednią ilość światła!

Marka
ORO
Informacje dodatkowe
- długość taśmy: 3 m,
- diody marki HONGLITRONIC,
- zasilacz z wtyczką EU,
- ilość i typ diod: 60 diod/mb 2835,
- barwa światła: naturalna,
- IP20
Typ
taśma LED
Barwa światła
neutralna
Moc
24 W
EAN
5902533195053
Ekwiwalent mocy
60 W
Napięcie
230 V
Strumień świetlny
720 lm
Gwint
wtyczka EU
Kształt
taśma
Klasa energetyczna
G
Taśma LED ORO STRIP SMD 8 mm 3 m
Ilość szt. / opakowanie
1
Gwarancja
2 lata
Kgo
0,24
10 99 szt.
8 49 szt.
11 99 szt.
129 00 szt.
9 49 szt.
8 49 szt.
4 99 szt.
4 99 szt.
4 99 szt.
4 99 szt.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.