Drukuj

Tabletki PowerTAB STOP Wilgoci 2 x 300 g Ceresit

Henkel Polska Sp. z o.o.
  • Opis i specyfikacja Tabletki PowerTAB STOP Wilgoci 2 x 300 g Ceresit
  • Tabletki PowerTAB STOP Wilgoci 2 x 300 g Ceresit Opinie
  • Porady
Większa skuteczność dzięki technologii wkładów 2w1. Ceresit STOP Wilgoci PowerTAB 2w1 szybko i skutecznie pochłaniają nadmiar wilgoci, a także neutralizują nieprzyjemny zapach. Zapewnią komfort w każdym domu, biurze, piwnicy itd. Zastosowano w nich nowoczesny system gwarantujący znakomitą cyrkulację powietrza i pełną ochronę przed wilgocią, przykrymi zapachami, pleśnią, grzybami, alergiami itd. Tabletki zapobiegają też parowaniu okien i odklejaniu się tapet. Są kompatybilne z każdym modelem pochłaniacza Ceresit STOP Wilgoci. Zapewniają działanie aż do 3 miesięcy w pomieszczeniu o kubaturze maks. 50 m³.
Typ
pochłaniacz wilgoci
Informacje dodatkowe
Opakowanie zawiera 2 wymienne tabletki 300 g.
Pojemność
600 g
Właściwości
redukuje nadmiar wilgoci, neutralizuje brzydkie zapachy
Zastosowanie
do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych, pralniach, biurach
EAN
5997272385162
Marka
CERESIT

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.