Szampon z olejkiem z miodli indyjskiej 330 ml Comfy

Aquael

Szampon z olejkiem z miodli indyjskiej 330 ml Comfy

Aquael

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Szampon z olejkiem z miodli indyjskiej 330 ml Comfy
  • Podobne produkty
  • Szampon z olejkiem z miodli indyjskiej 330 ml Comfy Opinie
  • Porady
Zawiera naturalny ekstrakt roślinny z miodli indyjskiej. Odstraszający pasożyty zewnętrzne psów. Nadaje sierści ładny wygląd i przyjemny zapach.
Typ
szampon
Opakowanie
330 ml
Skład
woda dejonizowana, etoksylowany laurylosiarczan sodu, dietanoloamid kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego, kwas cytrynowy, ester kwasu mlekowego i alkoholi tłuszczowych C12-13, olejek z miodli indyjskiej, dodatki zapachowe, Acid blue 7, Acid red 1
Zastosowanie
Zwilżyć sierść psa ciepłą wodą, nanieść szampon i delikatnie rozprowadzić po sierści unikając oczu i uszu. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć.
EAN
5905546211284

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.