Drukuj

Silikon uniwersalny szary 280 ml Soudal

SOUDAL
  • Opis i specyfikacja Silikon uniwersalny szary 280 ml Soudal
  • Możesz potrzebować
  • Silikon uniwersalny szary 280 ml Soudal Opinie
  • Porady
Uniwersalny silikon budowlany o utwardzaniu kwaśnym do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych, szkła i niektórych metali.
Marka
SOUDAL
Rodzaj
uniwersalny
Opakowanie
kartusz
Pojemność
280 ml
Zastosowanie
spoiny połączeniowe między różnymi materiałami budowlanymi i wykończeniowymi w pracach budowlanych i warsztatowych; fugowanie płytek ceramicznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń; doraźne prace szklarskie (ramy z drewna surowego lub malowanego farbami olejnymi); uszczelnienia w pomieszczeniach chłodniczych, instalacjach wentylacyjnych, przy produkcji kontenerów itp.
EAN
5411183157569
Średnie zużycie
około 2,5 m z kartusza, przy głębokości fugi 8 mm i szerokości 16 mm
Temp. stosowania
Od +5°C do +25°C
Właściwości
doskonała przyczepność do typowych podłoży porowatych - betonu, cegły, drewna - i nieporowatych - szkła, ceramiki i powierzchni szkliwionych, wielu metali; szeroka gama kolorów odpornych na blaknięcie; po utwardzeniu - trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne
Okres ważności
12 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.