Drukuj

Silikon uniwersalny biały 40 ml

Den Braven
  • Opis i specyfikacja Silikon uniwersalny biały 40 ml
  • Silikon uniwersalny biały 40 ml Opinie
  • Porady
Den Braven Silikon Uniwersalny to uniwersalny, jednoskładnikowy, trwale elastyczny silikonowy kit uszczelniający z octowym systemem utwardzania, przeznaczony do uszczelnień budowlanych
Marka
DEN BRAVEN
Informacje dodatkowe
Nie stosować do połączeń narażonych na ciągłe zanurzenie w wodzie. Nie stosować do PE, PP, PC, PMMA, PTFE, neoprenu, powierzchni bitumicznych, zawierających woski, betonu, kamienia naturalnego, ołowiu, miedzi, stali galwanizowanej i luster. Nie stosować w kontakcie z uszczelnieniem wtórnym szyb zespolonych, jak również do szyb laminowanych.
Rodzaj
uniwersalny
Opakowanie
tubka
Pojemność
40 ml
Zastosowanie
Elastyczne uszczelnienia w zastosowaniach budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Uszczelnianie połączeń materiałów budowlanych, elementów wykończeniowych, połączeń ram okiennych, drzwiowych, parapetów, cokołów, progów, listew, boazerii. Szklenie okien w ramach drewnianych, witryn sklepowych, szyb wystawowych, lad, gablot, znaków, tablic, kasetonów reklamowych.
EAN
4016960005166
Średnie zużycie
6 - 12 mb
Temp. stosowania
5 - 40°C
Właściwości
Tworzy trwale elastyczną, gładką, połyskliwą, wodoodporną, szczelną i odporną na odbarwienia fugę. Bardzo dobrze przyczepny do szkła, ceramiki, porcelany, lakierowanego drewna, powierzchni szkliwionych, glazurowanych i emaliowanych. Do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Wysoce odporny na UV, opady, wilgoć i szeroki zakres temperatur. Łatwy w nakładaniu i formowaniu.
Okres ważności
24 mies.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.